PS4 vs PC

efedesu

Kilopat
Yer
地獄
Elimde laptop var demistim. PS4 alıp elimdeki laptopla idare etmek mantiklı değil mi ?
PS4'te asiri pahali oyunlar, PS5'in cikmasi gibi durumlar var. Laptop size yetiyorsa PS5'i bekleyip PS5 alin daha mantikli.

sN00P TOK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Yalova
Elimde laptop var demistim. PS4 alıp elimdeki laptopla idare etmek mantklı değil mi ?
Çok pahalı değmez, kontrolcü ile oynamayı seviyorsanız bir tane kontrolcü alın derim.
Elimde laptop var demistim. PS4 alıp elimdeki laptopla idare etmek mantklı değil mi ?
Çok pahalı değmez, kontrolcü ile oynamayı seviyorsanız

Son düzenleme:

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
8
Bu günkü haftalık PS4 vs PC konumuz açıldı haydi bakalım.

Oyun oynamak için ise PS4. Genel bir şey ise PC. Halihazırda laptopun varsa kesin PS4.
Aksini iddaa eden konsol'un ne olduğunu, nasıl exclusive oyunlara sahip olduğunu bilmiyordur.
PS4'te asiri pahali oyunlar, PS5'in cikmasi gibi durumlar var. Laptop size yetiyorsa PS5'i bekleyip PS5 alin daha mantikli.

Hahahahha, buna anca gülerler. Haberin olsun konsollarda PC gibi değil, 2. el piyasası var, ayrıca PS Store'da sürekli BÜYÜK indirimler mevcut. Hele Plus'un varsa oyunlar hiç parasına geliyor.

Makaleler
67
Yer
Çengelköy
İkisine de sahip biri olarak "kesinlikle şu" demeyi doğru bulmuyorum ancak şu an hem PS5'in çıkmasına az kaldığı için hem de PS4 fiyatlarının aşırı yükselmesinden dolayı PC diyorum.

Yeni konular

Yukarı