PS4 vs Switch

Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
19
Hangi konsolu almak istediğime karar veremedim. Switch'i almak isteme nedenim oyunları. Sanki Nintendo oyunları benim için tasarlamış gibi. Mario, Zelda, Pokemon vs. Switch exclusive games (özel oyunlar) bana çok güzel geliyor. Öte yandan PS4 oyunlarının bana hitap edip etmeyeceğini bilmiyorum. Biliyorum PS4 teknik olarak çok daha iyi ve gerçekten çok güzel oyunları var (God of War, Last of Us Spiderman) fakat Nintendo'nun özel oyunları sayesinde karar vermem zorlaşıyor. Sizce hangisi?
 

LesPaul

Centipat
Katılım
1 Ağustos 2020
Mesajlar
1.388
Makaleler
1
Çözümler
4
Yer
EVGA'da çalışıyor.
Eğer sana uygun oyun yoksa gücün hiçbir anlamı yok. Switch alın bence.
 
Katılım
3 Şubat 2017
Mesajlar
13.321
Makaleler
88
Çözümler
55
Yer
Çengelköy
Mutlu olduğun oyunlar Nintendo sistemindeyse daha güçlü diye PS4 alınmaz.
 

xCheesy99

Centipat
Katılım
4 Haziran 2020
Mesajlar
3.549
Makaleler
2
Çözümler
8
Yer
Sweet Home Alabama
Gönlünde hangisi yatıyorsa onu al dostum. Switch seviyorsun gibi sen onu al. Switch'in kalitesi ve titreşimi çok güzel.
 

Tugra Okan

Decapat
Katılım
21 Aralık 2020
Mesajlar
5.091
Makaleler
1
Hocam bence bütçeyi arttırıp Series S alın, GamePass sayesinde size 1-2 yıl yetecek oyunlara aylık 30 lira ile erişebilirsiniz. Özel oyun olarak bilgisayardan oynayabilirsin PS oyunlarını.
 

edamsuli

Centipat
Katılım
29 Eylül 2019
Mesajlar
394
Hangi konsolu almak istediğime karar veremedim. Switch'i almak isteme nedenim oyunları. Sanki Nintendo oyunları benim için tasarlamış gibi. Mario, Zelda, Pokemon vs. Switch exclusive Games (özel oyunlar) bana çok güzel geliyor. Öte yandan PS4 oyunlarının bana hitap edip etmeyeceğini bilmiyorum. Biliyorum PS4 teknik olarak çok daha iyi ve gerçekten çok güzel oyunları var (God of War, Last of Us Spider-Man) fakat Nintendo'nun özel oyunları sayesinde karar vermem zorlaşıyor. Sizce hangisi?

Hocam bence Switch kişisel tercihim oyunları nedeniyle, Zelda mario gibi oyunları sayesinde şu ana kadar zaten N64 nwii gibi konsolları kullandım hala kullanıyorum.
 

FilterKill

Decipat
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
2.610
Çözümler
9
Yer
35.126124, -106.536805
Üzgünüm. Nintendocular belki bana kızabilir. PS4 Exclusiveleri Nintendo'yu şaplak manyağı eder.

Gayet güzel oyunları var. BoTW, Mario, AC: New Horizons falan çok güzel oyunlar. Zaten PS4 kadar geniş kitlelere hitap etmeyen oyunlar. Küçüklüğümden beri içimde bir Zelda tutkunluğu olduğu için ben çok seviyorum ancak oyunları denemediyseniz, yorum yapmanız hiç doğru olmaz. AC falan çok sarıyor.
Özel oyun olarak bilgisayardan oynayabilirsin PS oyunlarını.

Nasıl yani? Emülatörden kastediyorsan, PS4 Emülatörü yok. PS3 bile zar zor çalışıyor.
 
KS
İbrahim Cahit Çevik
Katılım
30 Kasım 2020
Mesajlar
19
Arkadaşlar Ps4'te hangi tür oyunu sevdiğimden çok emin değilim, yani Nintendo Switch oyunlarını seviyorum fakat PS4 oyunlarını sevip sevmediğimden emin değilim. Eskiden Fortnite oynuyordum bayağı App Store'den kaldırılınca oynayamıyorum. Yani hangi tür oyunları sevdiğimi nasıl keşfedebilirim sizce?
 
Yukarı