PS4 vs Xbox Series S

Bay5234

Femtopat
Daha fazla  
Ben Hepsiburada'dan baktım. PS4 5237 TL, Xbox Series S 6500TL civarlarında. Şimdi PS4'te taş gibi oyunlar var ama orta seviye ve yüksek seviye pahalı, Xbox'ta Game Pass sistemi var ama Forza ve Gears hariç hiç beğendiğim oyun yok.

PS4 almayı düşünüyorum ama sizce Series S alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 oyunlarına ilgiliyseniz PS4 alın Xbox alınca oyun bulamayıp pişman olursunuz sonra ama bana kalırsa yeni nesil olduğu için Series S alırdım.

Exclusive oyunlari rahatca kasmadan oynatabiliyor mu suan ps4? (Bilgim olmadigindan soruyorum.) Tavsiyem series s alman olur, gamepass guzel bir sistem ama sahsen one s kullaniyordum gamepass varken bircok oyunu oynamiyordum. Eger forza seviyorsan zaten aylarca bikmadan forza oynarsin, onun disinda da oynayacak oyun mutlaka bulursun. Yeni nesil her zaman daha iyidir, ozellikle ps oyunlari oynamak istemiyorsanM
Hem microsoft activison blizzardi satin aldi, oncesinde de bethesdayi almisti, gelecek vaadediyor bence

Paranız varsa Series S alın.
Benim pek param yok 6000tl seviyesine çıkamıyom
Exclusive oyunlari rahatca kasmadan oynatabiliyor mu suan ps4? (Bilgim olmadigindan soruyorum.) Tavsiyem series s alman olur, gamepass guzel bir sistem ama sahsen one s kullaniyordum gamepass varken bircok oyunu oynamiyordum. Eger forza seviyorsan zaten aylarca bikmadan forza oynarsin, onun disinda da oynayacak oyun mutlaka bulursun. Yeni nesil her zaman daha iyidir, ozellikle ps oyunlari oynamak istemiyorsanM
Hem microsoft activison blizzardi satin aldi, oncesinde de bethesdayi almisti, gelecek vaadediyor bence
Ben gamepass te forza gears gibi seriler hariç hiç bana hitap eden oyunlar bulamadım ama ps4 te bana göre oyun çok fazla
Arkadaşlar fikir belirten herkes için teşekkürler sizin sayenizde kararımı verdim xbox alıcam hepiniz sağolun

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı