PS4 yanık kokusu verip kapanıyor

Gergerde657

Yoctopat
Daha fazla  
PS4'ümü konsolun şarjı bitince konsolun şarjı dolması için cihazı açık bıraktım kapalı şekilde dolmadığı için daha sonra 2-3 saat sonra şarjı doldu diye konsolu aktif edip bir oyuna girdim aniden cihaz kapanıp yanık kokusu verdi ne yapmam lazım? Şu an cihazı sabah yeniden çalıştırmayı düşünüyorum.

PS4'ümü konsolun şarjı bitince konsolun şarjı dolması için cihazı açık bıraktım kapalı şekilde dolmadığı için daha sonra 2-3 saat sonra şarjı doldu diye konsolu aktif edip bir oyuna girdim aniden cihaz kapanıp yanık kokusu verdi ne yapmam lazım? Şu an cihazı sabah yeniden çalıştırmayı düşünüyorum.
Çok tozlanmış ise aşırı ısınmasına sebep oluyor ve güneş gören ya da kapalı alanlarda ise çok ısınıyor. Tozlanmışsa temizliğini yapın.

Çok tozlanmış ise aşırı ısınmasına sebep oluyor ve güneş gören ya da kapalı alanlarda ise çok ısınıyor. Tozlanmışsa temizliğini yapın.
cihaz tozlanmış gibi değil açıkçası daha yeni temizlendi sayılır 2 hafta oldu

Cihaz güneş gören bir yerde duruyorsa ondan olabilir. Durduk yere o kadar ısınacağını düşünmüyorum önceden ben de kullanıyordum
Cihazın üstüne hiç bir şekilde güneş düşmüyor

Cihazı 2018de 2.el aldık ne zaman üretildiğine dahil bilgim yok ama cihaz Ps4 Slim
Fanlarından bir sorun olabilir hocam yapabilirseniz kasasını açıp bakın .
Yapamam diyorsanız tekrar denedikten sonra aynı şey olursa güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz. Başka bir şey aklıma gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı