PS4'de Bloodborne oynarken FPS'nin 20'nin altında hissettirmesi

Sorma ya, oyun kasıyor diyorum, napim diyorlar.

Hocam oyun kasıyor çünkü oyunun optimizasyon problemi var. Bu durumda kimsenin elinden bir şey gelmez.
Oyunu 60FPS'ye yükseltebilecek yama çıkmış. PS4 için bu mevcutsa temin edip kullanabilirsiniz dedim.
Slim kasa ile bu oyunun kasmasının alakası yok. Bende Pro var bende de kasıyordu sonra oyunu takasla değiştirdim.
Ne yapayım dediğim kısım bana sitem ediyorsun. Oyunun yapımcısı ben miyim bana isyan ediyorsun?
Oyunun optimizasyon sıkıntısı var. İade edebiliyorsanız edin, yoksa 60FPS yamasını araştırın.
Gerek ilk mesajlarda gerek benim yazdığım mesajlarda size bu durumu açıkladık. İşinize gelmediği için anlamak istemiyorsunuz.

Hocam oyun kasıyor çünkü oyunun optimizasyon problemi var. Bu durumda kimsenin elinden bir şey gelmez.
Oyunu 60FPS'ye yükseltebilecek yama çıkmış. PS4 için bu mevcutsa temin edip kullanabilirsiniz dedim.
Slim kasa ile bu oyunun kasmasının alakası yok. Bende Pro var bende de kasıyordu sonra oyunu takasla değiştirdim.
Ne yapayım dediğim kısım bana sitem ediyorsun. Oyunun yapımcısı ben miyim bana isyan ediyorsun?
Oyunun optimizasyon sıkıntısı var. İade edebiliyorsanız edin, yoksa 60FPS yamasını araştırın.
Gerek ilk mesajlarda gerek benim yazdığım mesajlarda size bu durumu açıkladık. İşinize gelmediği için anlamak istemiyorsunuz.

Hocam pardon ama size konuşmadım ki? Optimizasyonu kötüyse niye bu kadar yüksek puan aldı onu merak ediyorum.

Slim kasa olmasıyla alakası yok. Bloodborne leş gibi optimize edilmiş olduğu için ciddi bir frame pacing problemi var oyunda. FPS sabit olmasına rağmen karelerin geliş zamanı dengesiz olduğundan dolayı hep kasıyormuş gibi hissettiriyor oyun. Bu problem Pro alsanız da hatta PS5'te oynasanız bile düzelmeyecek maalesef. En sevdiğim PS4 özel oyununun böyle kötü optimize edilmiş olması üzücü gerçekten.

Geri
Yukarı