PS4'e TV Tavsiyesi

BlacKRappeS2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PS4 Aldım şu anlık salonda oynuyorum. Bizim kabile rahatsız oluyor.Bana para verdiler, tv al dediler. Duvara monte edilecek, 1080p, 3d olmasın kullanmıyacağım, hdmı olsun, usb olsun, hz'den hiç anlamam sizin takdirinize kalmış.Bütçe 1200TL' yi geçmesin tv izlenmicek sadece oyun oynanacak.(Ama tv izlenirse iyi olur.)Birde 32inç'in altında olmasın. 82cm altındada olmasın boyutu önemli değil.Birde Benim bulduğum var oda bu: LG 32LB582V 32"(82 CM) FHD SMART LED TV-CMR 100 HZ-DAHİLİ UYDU - Vatan Bilgisayar

Ben de bu aralar max.1000tl'lik hem pc monitörü , hem ps , hem de normal tv izlemek için bir tv almaya karar verdim. Dün bu tv'yi buldum ve aynısı media markt'ta olduğu için ve media M. bana yakın olduğu için incelemeye gittim. Gayet güzel ve yakından bakınca da pikseller sayılmıyor. Kısmet olursa bunu alacağım...
32"(82 CM) FHD LED TV-CMR 100 HZ-DAHILI UYDU-USB VIDEO - Vatan Bilgisayar

İyi günler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı