PS4'te oyun alınamıyor

Mahmutab

Hectopat
Merhaba dostlar, PS4 Pro sahibiyim çok önceden GTA V Premium Edition almıştım kutulu ve 1 2 ay sonra onu sattım biliyorsunuz. Premium versiyonu alınca kutunun içinde bir de başlangıç kodu çıkıyor. 1M para falan veriyor ben o kodu da girmiştim neyse 1 yıl falan oldu canım çok sıkıldı. Bir GTA akar dedim girdim PS Store satın alınamıyor yazıyor. Sebebi ise zaten ürün sende var diyor. Altında ürünün adı da yazıyor o başta ki kod işte o kodu kullandık diye şimdi oyunu alamıyorum. Şu an ne yapabilirim bir el atın telefondan da denedim aynı hata.

Dosya Ekleri

• IMG_20220807_012122.jpg
    IMG_20220807_012122.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 57
Merhaba dostlar, PS4 Pro sahibiyim çok önceden GTA V Premium Edition almıştım kutulu ve 1 2 ay sonra onu sattım biliyorsunuz. Premium versiyonu alınca kutunun içinde bir de başlangıç kodu çıkıyor. 1M para falan veriyor ben o kodu da girmiştim neyse 1 yıl falan oldu canım çok sıkıldı. Bir GTA akar dedim girdim PS Store satın alınamıyor yazıyor. Sebebi ise zaten ürün sende var diyor. Altında ürünün adı da yazıyor o başta ki kod işte o kodu kullandık diye şimdi oyunu alamıyorum. Şu an ne yapabilirim bir el atın telefondan da denedim aynı hata.

Başka bir PSN hesabından al bence.

Kütüphaneye gidip oradan indireceksin.

Kutulu aldım ve sattım yazmışım kütüphaneye git ve indir diyorsun dostum gerçekten garip :D

Sende yüklü ise oyun kaldır. Yüklü olduğu için satın alınamıyor diyebilir. Ya da başka bir hesap açacaksın.

Yüklü değil oyun kütüphane de falan da yok kutulu aldığım için zamanında oynadım bitirdim sildim isim bitti bugün alamıyorum.

Geri
Yukarı