PS4'ten Xbox'a geçmeli miyim?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar elimde PS4 jet black kasa var. Zamanında 600 TL gibi bir fiyata almıştım yakın bir arkadaştan. Şimdi ise bir arkadaş Xbox One S vereyim sana sen bana PS4'ünü ve üstüne 200 TL ver yeter dedi. Babama sorduğumda izin verdi ama zaten parayı kendim ödeyeceğim. Yeni bir televizyon aldık. Sharp 4K televizyon gerisini bilmiyorum. Açıkçası PS4'ten sıkıldım. Takas etmeyi düşünmüyor da değilim ama etmemek için de çok sebebim var. XBOX fiyatları güncellenecek diye biliyorum şu anki dolara göre mi ne ayarlanacak sanırım. Arkadaşım 4K desteği olduğunu söyledi ama 4K'da çalışacak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bir de exclusive oyunlar var. Özellikle The Last Of Us 2'yi çok bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım?
XBOX kolu çok hoşuma gidiyor çok rahat geliyor bana.
@Akif

Son düzenleyen: Moderatör:
TLOU'yu beklediğinize göre konsolu sadece PES FIFA'da kullanmıyorsunuz. Öyle olsaydı değiştirin derdim ancak Xbox One S ile denk oluyor zaten sizin cihazınız. Değiştirmeniz için bir sebep yok. Sıkıldıysanız Spider-Man oynayabilirsiniz mesela. :)

Arkadaşın da ne arkadaşmış ama. :) One S'deki 4K desteği sadece video için, yani oyun için değil. Oyun çeşitliliği bakımından PS4 zaten daha iyi bir cihaz, Xbox'ın Game Pass ve Live Gold dijital servislerine ekim ayında %150 zam yapılacak.

Takası pek mantıklı bulmuyorum. Geçiş düşünüyorsanız satıp alabildiğiniz en temiz cihazı almakta fayda var. Ancak eğer 30 FPS benim için yeterli diyorsanız Pro'ya geçmenize de gerek yok.

Takası pek mantıklı bulmuyorum. Geçiş düşünüyorsanız satıp alabildiğiniz en temiz cihazı almakta fayda var. Ancak eğer 30 FPS benim için yeterli diyorsanız Pro'ya geçmenize de gerek yok.
4K'ta gözüm yok :) 1080P harika bir deneyim sunuyor zaten :) Elimdeki konsola verebileceğim 1000 TL'yi kenara koyup exclusive oyunları beklemek mantıklı gibi. Yardım edenlere teşekkürler arkadaşa istemediğimi belirteceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı