PS4'ü nasıl değerlendirebilirim?

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Malum, oyun fiyatlarına bakınca kafayı yiyebiliyor insan. Oyunlara en fazla 100TL değer biçebilecek durumum var, üstüne öğrenciyim, para kaynağım da yok. Bütün exclusiveler bitmesine az kaldı ama pahalı oluşlarından dolayı da bitiremeyeceğim gibi duruyor (Ghost of Tsushima, The Last of Us 2). Geri kalan bütün oyunları bitirmiş bulunmaktayım ve 2 haftadır konsol öylece boş boş duruyor. Sizce ben bu konsolu nasıl değerlendirebilirim? Kimse kusura bakmasın exploit gibi durumlarda ben de yazılımı kıracağım.

Malum, oyun fiyatlarına bakınca kafayı yiyebiliyor insan. Oyunlara en fazla 100TL değer biçebilecek durumum var, üstüne öğrenciyim, para kaynağım da yok. Bütün exclusiveler bitmesine az kaldı ama pahalı oluşlarından dolayı da bitiremeyeceğim gibi duruyor (Ghost of Tsushima, The Last of Us 2). Geri kalan bütün oyunları bitirmiş bulunmaktayım ve 2 haftadır konsol öylece boş boş duruyor. Sizce ben bu konsolu nasıl değerlendirebilirim? Kimse kusura bakmasın exploit gibi durumlarda ben de yazılımı kıracağım.
Hocam psn kardeşliği vb. yapabilirsiniz.

Satabilirsin,Veya oyun almak için dikkatlice daha detaylı online alışveriş sitelerine bakabilirsin istersen ne oyun istiyorsan ve bütcen nasılsa oyun bulunur

Hocam oyunlarınız cd ise tekil/toplu satabilirsiniz. Eğer dijital ise hesabınızı kiraya vb. verebilirsiniz. 2. yöntem başa çıkması zor bir durumdur fakat güzel gelir sağlar.

Oyunlar CD'li ise takas yaparak ve üzerine bir miktar para ödeyerek çok rahat her oyun oynanır bence. Özellikle bulunduğunuz bölgeye yakın bir PS4 oyun takası yapan esnaf bulursanız çok iyi olur. Tamam her seferinde 20-30 TL kazık yersiniz belki ama en nihayetinde her oyunu çok rahat oynamış olursunuz.

Oyunlar CD'li ise takas yaparak ve üzerine bir miktar para ödeyerek çok rahat her oyun oynanır bence. Özellikle bulunduğunuz bölgeye yakın bir PS4 oyun takası yapan esnaf bulursanız çok iyi olur. Tamam her seferinde 20-30 TL kazık yersiniz belki ama en nihayetinde her oyunu çok rahat oynamış olursunuz.
2. el oyun alın ve 2. el olarak oyunlarınızı takaslayın hocam.
Hocam bildiğiniz takas yapabileceğim İstanbul içi yer var mı? nereye baktıysam 200TL'lik oyunlara 120TL değerinde oyun ekliyorum fiyat sadece 30 40TL düşüyor kesinlikle yüksek bir zarar bu benim için.
kırabilirsiniz.
Hocam cihaz 7.55 sürümünün üstünde, yoksa böyle bir konu açmaya sebep bulmazdım :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı