PS4'ün içinde CD kalması sorunu

Berktuğ Arıkan

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
İyi günler, arkadaşlar dün her zamanki gibi Ps4 oynamak için açtım. CD de çizikler olduğunu biliyordum. Bir kaç kere açmamıştı ve silince geçmişti. CD i takınca çok fazla ses geliyordu ilk başta, bende zamandan tasarruf edeyim diye o sıra spotify uygulamasını açacaktım. Sistem bir anda dondu ve hiç bir şeye izin vermedi. Daha önce oyunun üstüne gelip options a basınca diski çıkar geliyordu ve bu sefer yoktu. Biraz bekledim ama hiç bir şey olmadı. Düğmeye basınca CD i yine geri vermedi. Hatta sistemi kapat deyince bile kapatmıyordu. Bekletiyordu baya. Bir kaç kere güç kablosunu söktüm ve denedim. Sonra gittim internet tarayıcısına girip girmediğine baktım, sorun yok ama uygulamaları açmıyor. Bunun bir çözümü var mı? İlla servise mi vermem lazım?

PS4 İçinde Kalan Diski Çıkarmak - PlayStation Forum Bu işlemi denememi önerir misiniz? En azından bu işlerden anlayan birine göstereyim mi? Çünkü servisi hiç beklemek istemiyorum.

Bir gazla açtık ve CD'i çıkardık. Konu kapatilabilir:)

Servise hiç gerek yokmuş. İyi ki cumartesi günüydü ve servise götürdüm ama kargo pazartesi verilecekti ve sigorta belgesi varken garanti belgesini unutmuşum. Sonra da bir gazla linkteki adımları uyguladık. Çok kolaymış. Servise versem en az 2 hafta sonra gelecekti. 30 saniyelik bir işlem ve Sony Center'daki yetkili farkında bile değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı