PS5 +10000 TL PC mi yoksa sadece 18000 TL PC mi?

Ben PC oyunculuğunu hep daha fazla desteklemiştim ama şu an bilgisayar parça fiyatları biraz normalin üstünde olduğu için PS 5 ve PC alabilirsin. Kullanışlılık açısından çünkü şu sıralar 18.000 PC ve 10.000 PC arasında çok büyük bir fark yok.

Merhaba bence bütün paranı bilgisayara vermelisin çünkü PS5 aldığında artı bir kol daha alacaksın üstüne bir de oyun parası vereceksin. En mantıklısı tamamiyle bilgisayara yatırman.

10000 TL PC şu aralar çok yeterli en az 5 6 yıl oyunların %85'inde en üst grafiklerde oynatır rahat rahat o yüzden PS5'e özel oyunları da oynayabilirsiniz.

kendi yaşam tarzına göre seçmen gerek onu biz bilemeyiz. ben mesela 21k verdim pcye halihazırsa ps4üm vardı. ps4te sadece GTA oynanır benim neznimde hatta futbol falan da sevmem ben. kafan göre. Konsol ucuz diye alıyorduk kasma derdi yok diye ekran sıkıntıları yok diye almıştım. Şuanki pcde de bu sıkıntılar olmadığı için konsol alınmayabilir.

Özel oyun dediğin bikaç tane parmakla sayarsın.
Konsollar ölmeye başladı ve fiyatları da nedense çok arttı. Alınması için sebep çok az anca fanatikleri. Ve tabi çok zengin olanlar PC yanında alınabilir.

Özel oyun dediğin birkaç tane parmakla sayarsın.
Konsollar ölmeye başladı ve fiyatları da nedense çok arttı. Alınması için sebep çok az anca fanatikleri. Ve tabii çok zengin olanlar PC yanında alınabilir.

Sadece The Last of Us için alan kişi sayısı 100000E yakınmış diye duymuştum.
Ben olsam Ryzen 4000 ve RTX 3000 (veya yeni AMD GPU'ları) ile bir sistem toplardım.

Babana söylede bizi bir ayda gezdirsin:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı