PS5 bu nesil boyunca oyunları 4K çalıştırabilecek mi?

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Sırf PS5 için 4K monitör/televizyon almayı planlıyorum. Sizce 1080P monitör varken almama gerek var mı? PS5 bu nesil boyunca oyunları 4K çalıştırabilecek mi? Yardımlarınız için teşekkürler.

Sırf PS5 için 4K monitör/televizyon almayı planlıyorum. Sizce 1080P monitör varken almama gerek var mı? PS5 bu nesil boyunca oyunları 4K çalıştırabilecek mi? Yardımlarınız için teşekkürler.
Para biriktirene kadar 1080p git sonra yavaştan 2k-4k yaparsın. 1080p de gayet yeterli tabii ps5 için 2k-4k lazım ama direkt ps5 aldıktan sonra bütçe sorunu olabilir yerinde olsam para biriktirip sonra 2k ya da 4k ya geçerdim.

Para biriktirene kadar 1080p git sonra yavaştan 2k-4k yaparsın. 1080p de gayet yeterli tabii ps5 için 2k-4k lazım ama direkt ps5 aldıktan sonra bütçe sorunu olabilir yerinde olsam para biriktirip sonra 2k ya da 4k ya geçerdim.
2K desteği yok diye biliyorum şu anda PS5’in nedense. Belki sonradan getirir Sony. Belki de getirmiştir çoktan.

Aşağıya bıraktığım TV nasıldır? Kullanan ya da deneyimi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam vestel alacağınıza 300 tl artırın bunu alın Philips 43PUS7805 4k uhd smart televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Philips 43PUS7805 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Biraz daha küçük olsa bile dediğiniz gibi Philips almak daha mantıklı olabilir.

@Lockheed hocam siz ne düşünüyorsunuz? PS5 bu nesil boyunca oyunları 4K oynayabilecek mi?

Yanlış konuya etiketlememişimdir umarım :)

Geri
Yukarı