PS5 digital Edition'u 2. kolla birlikte Batum'dan 3.200 TL'ye almak

Site linki versene.
Biz de bakalım bir. 🙃🙃🙃🙃
Kanka sakin ol daha yeni çıktı digital migital ama oyunları yine 300 TL'den aşağı satılmaz 500 TL'ye oyun almak istiyorsan al ama illa konsol alacağım diyorsan dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox Series X'i al yani PS5'e var bir 3 5 yıl daha şimdi alınmaz.
Benim dediğim mantığın aynısını Gürcistan'dan telefon almak için yapıyorlardı eskiden. Sonrasında Gürcistan'dan telefon alırken de kazık gibi bir vergi getirdiler. Eğer şimdi PS5 almazsam yarın Gürcistan'dan getirilen PS5'e de kazık gibi bir vergi koyarlarsa napacağım? 7.000 tl veremem ben bir tane PS5'e. Hazır fırsat varken 3.250 tl'ye niye almayayım ki? Türkiye'de her türlü yolla parayı ödetirler adama... Fırsatı buldun mu alacağını alacaksın...

Dostum bende düşündüm ama uçak biletleri ne yazık ki vazgeçirdi.
Başka gidiş yolu var ise çok daha iyi olurdu. :D

Dostum bende düşündüm ama uçak biletleri ne yazık ki vazgeçirdi.
Başka gidiş yolu var ise çok daha iyi olurdu. :D

Sen nerede yaşıyorsun? İstanbul'da falan yaşıyorsan Bulgaristan'dan da alabilirsin. Ben Trabzon'da yaşadığım için Gürcistan'dan almayı planlıyorum. Gürcistan hem PS5 almak için yakın ve ucuz, hem de herhangi bir garantiye gönderme durumu olduğunda Trabzon-Batum arası 3 saat.

Sen nerede yaşıyorsun? İstanbul'da falan yaşıyorsan Bulgaristan'dan da alabilirsin. Ben Trabzon'da yaşadığım için Gürcistan'dan almayı planlıyorum. Gürcistan hem PS5 almak için yakın ve ucuz, hem de herhangi bir garantiye gönderme durumu olduğunda Trabzon-Batum arası 3 saat.
Kayseri'deyim . :(

Kötü olmuş hocam. Ama benim aklıma bir fikir geldi aslında. Artvin, Rize, Ardahan gibi illerde tanıdığın ve güvendiğin birisi varsa Sarp sınır kapısını geçip PS5 almasını ondan da rica edebilirsin. Herhangi bir garanti durumu olduğunda da PS5'i ona kargolarsın. O da Gürcistan'a gidip garanti işini halleder ve sana geri kargolar. Hiç olmadı glocalzone uygulamasından bile halledebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı