PS5 en uygun fiyatlı olarak nereden alınabilir?

Alegod

Hectopat
Arkadaşlar, PS5 almak istiyorum ama İncehesap, Teknosa vs stok yok. Fiyatlar 6-7 bin arası ama stok olmadığı için alamıyorum. Trendyol'da Eurasia garantili PS5'ler var ama fiyatlar 8-9 bin civarı. Stoklar hiç yenileniyor mu, bilgisi olan varsa sevinirim.

Şu an TR piyasasında 8500-9000 TL civarında. 7-8 bin olan rakamlar eski rakamlar.
O paraya Litvanya'ya gidip 3 gün tatil yapıp PS5 alıp geri gelebilirsiniz. Dün bir arkadaşımız bunu yaptığını anlatmıştı.
Yurt dışından gelen PS5'ler garanti kapsamında olmuyor diye biliyorum. Xbox alacak olsaydım ama yapardım bu dediğini :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence PS5'in ve DualSense'in sorunları çözülene kadar bir süre bekleyin, yabancı bir ülkeden alıp herhangi bir sorunla karşılaştığınızda garantiniz olmayacak. Ayrıca exclusive oyunlar da konsolda artar.

Konunun linkini buraya atabilir misiniz?

Bu arada bende dün biletlere falan baktım skyscenner üstünden, Kasım sonunda gidip aralık başında dönünce (4 gün sonra) uçak bileti 500 TL'ye geliyor toplam. Pansiyon fiyatları 5 günlük 1000-2500 arasında kaliteye göre değişiyor. İyice araştırın çok daha iyi olur sizin için.

Arkadaşlar, PS5 almak istiyorum ama İncehesap, Teknosa vs stok yok. Fiyatlar 6-7 bin arası ama stok olmadığı için alamıyorum. Trendyol'da Eurasia garantili PS5'ler var ama fiyatlar 8-9 bin civarı. Stoklar hiç yenileniyor mu, bilgisi olan varsa sevinirim.

Her gün Vatan'ın sitesine gir linki kopyala bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı