PS5 eski monitörle kullanılır mı?

Aslında eski demiş monitöre ama ne kadar eski. Bizim TV mesela 8 yıllık sonuç olarak eski ama büyük ekran ve 1080p. Bu arkadaşın monitörü nasıldır bilemeyiz artık.
2015 yılından kalan orta sebiye bir televizyon ile memnun değilim. Neden diye sorarsanız cevap net: kontrast, hoparlör, parlaklık ve arayüz. Özellikle hoparlör ve kontrast çok etkileyecektir.

2015 yılından kalan orta sebiye bir televizyon ile memnun değilim. Neden diye sorarsanız cevap net: Kontrast, hoparlör, parlaklık ve arayüz. Özellikle hoparlör ve kontrast çok etkileyecektir.

Hocam sizin beklentiler biraz yüksek sanki? ve bayağı dikkat ediyorsunuz. Ben kendim o zaman fakir olduğum için umduğumu değil bulduğumu yiyorum diyorum :D (Bu arada ben çok memnunum televizyonumdan beklentilerimi karşılıyor.)

Hocam sizin beklentiler biraz yüksek sanki? ve bayağı dikkat ediyorsunuz. Ben kendim o zaman fakir olduğum için umduğumu değil bulduğumu yiyorum diyorum :D (Bu arada ben çok memnunum televizyonumdan beklentilerimi karşılıyor.)
Bende acayip detaya girme var :(. Nasıl çözerim hiç fikrim yok, elimde olsa her şeyi bir araya getirip araştırmama isteğim var ama dizüstü al kamera için para biriktir ve dizüstü eskiyor ve sonuç kamera için biriken paraya dizüstü al. Sonra yeniden kamera için para biriktir ve dizüstü al. Bu sefer gözümü masaüstü + harika bir monitöre doğru diktim ancak Türkiye şartlarında malum.
Sadece dertlerimi dökmek istedim.

Bende acayip detaya girme var :(. Nasıl çözerim hiç fikrim yok, elimde olsa her şeyi bir araya getirip araştırmama isteğim var ama dizüstü al kamera için para biriktir ve dizüstü eskiyor ve sonuç kamera için biriken paraya dizüstü al. Sonra yeniden kamera için para biriktir ve dizüstü al. Bu sefer gözümü masaüstü + harika bir monitöre doğru diktim ancak Türkiye şartlarında malum.
Sadece dertlerimi dökmek istedim.

Hocam yalnız bu cidden sıkıntı masraf olarak. Hele Türkiye'de hiç konuşmayalım yani. Hocam aşırı kötü şeyler kullanarak kendinizi alıştırabilirsiniz. Mesela ben 5 yıldır falan R5 M330 (muadili GT 710) kullanıyorum. Yani kullana kullana bir beklentim kalmadı. Her ekran kartına razıyım. Yani kendimden örnek vermem gerekirsem böyle ama sizde biraz dikkat edin. İleride bütün maaşınız teknolojik eşyalara gidecek herhalde :D

Hocam yalnız bu cidden sıkıntı masraf olarak. Hele Türkiye'de hiç konuşmayalım yani. Hocam aşırı kötü şeyler kullanarak kendinizi alıştırabilirsiniz. Mesela ben 5 yıldır falan R5 M330 (muadili GT 710) kullanıyorum. Yani kullana kullana bir beklentim kalmadı. Her ekran kartına razıyım. Yani kendimden örnek vermem gerekirsem böyle ama sizde biraz dikkat edin. İleride bütün maaşınız teknolojik eşyalara gidecek herhalde :D
Öyle olacak gibi duruyor. 10 sene E8600 ve GT420 kullandım, sıkıntı çıkarıp çekerim işlemciye downgrade etme zorunluluğu olunca kafama tak etti. sonra Monster laptop ucuz gelince aldım fakat video çıktı alırken 96 derece oluyordu ki ikisinde de ısınma problemi var.
Koray Birand Fujifilm X-S10 yarışması yaptı, 1 ayımı harcadım ve kazanamadım.
Yine masaüstüne dönüp freelance olarak çalışmayı düşünüyorum. Yapabildiğim video montajlara bakınca dakikası 70TL'den ilanlar var ve talibi de çok. Oradan kazandığım parayla Macbook + kamera alabilirsem çekimlere gidip işimi büyütebilirim ama ben yine üst düzeye talip olduğum için devre tasarımlarımı satıp bunlarla sermaye oluşturup kendi ürünlerimi üretme planlarım da var. Bilmiyorum benim için işin ucu koptu gidiyor.

Geri
Yukarı