PS5 fiyatı artar mı?

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an PS4 Slim 1TB var bende cuh 2116b odamdaki TV 22inch 60 ekran 1080p olduğu için bir de PS4 Pro için bütçem yoktu 2.el 2000 TL'ye çift kollu yanında GTA 5 ve FIFA 19 CD olarak aldım bir de PES 21 Lite indirdim şu an bunları oynuyorum sizce pişman olur muyum PS4 Pro almadığım için? Odamdaki TV 4K değil bütçem yoktu ve öğrenciyim PS4 Slim'e kaç yıl daha pes FIFA çıkar? Ne kadar götürür beni? PS5 dijital almak istiyor 2 3 yıl sonra mantıklı mıdır ve fiyatı artar mı o zamana kadar? Bir de GTA 6 PS4 Slim'e çıkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

GTA 6'nın tahminen 2022'den önce çıkmayacağını düşünürsek PS4'e gelmesinin ben oldukça düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. PS4 Pro ve PS5 için gelecektir. Belli bir süreden sonra eski makineye destek vermeye devam etmek yenilerin satışına darbe vurduğu için büyük markalar bu yolu genelde tercih etmiyorlar. Ancak Fifa, NBA gibi yapımların 2023, 2024'e kadar devam edeceğini düşünüyorum.

GTA 6'nın tahminen 2022'den önce çıkmayacağını düşünürsek PS4'e gelmesinin ben oldukça düşük bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. PS4 Pro ve PS5 için gelecektir. Belli bir süreden sonra eski makineye destek vermeye devam etmek yenilerin satışına darbe vurduğu için büyük markalar bu yolu genelde tercih etmiyorlar. Ancak FIFA, NBA gibi yapımların 2023, 2024'e kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Hani PS4 Pro'ya özel oyun çıkmayacaktı? Sony öyle söyledi. Forumda arkadaşlarda PS4'e çıkan tüm oyunlar PS4 proyada gelecek dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı