PS5 için 2K monitör mü? 4K mı?

alphamza özcan

Hectopat
Merhaba ben PS5 alacağım ve bunun için hem monitör hem de TV araştırması yapıyorum ve kafam gerçekten çok karıştı 4K monitör ve TV'ler çok pahalı o yüzden 2K mı?
Geçsem diye düşünüyorum sizce bu monitörlerden birini mi alayım?

Yoksa HDMI 2.1 girişli bir TV mi önerirsiniz? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba ben PS5 alacağım ve bunun için hem monitör hem de TV araştırması yapıyorum ve kafam gerçekten çok karıştı 4K monitör ve TV'ler çok pahalı o yüzden 2K mı?
Geçsem diye düşünüyorum sizce bu monitörlerden birinimi alayım.

Yoksa HDMI 2.1 girişli bir TV mi önerirsiniz lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

PS5 2K çözünürlük desteklemiyor. Eğer 2K monitör alırsanız 1080p oynarsınız.

Bu saçma konsol 2k desteklemiyor. 1080p olarak çıktı veriyor. 2K çözünürlük, Sony beyimiz güncelleme getirmediği sürece işlevsiz..

Dünyada o kadar oyuncu 2K monitör kullanıyor, Sony beyimiz bunu bilmiyor sanki. Kendi televizyonlarının pazarını " güya " güçlendirmek için bu yolu izliyor. Koyun gibide alıyor millet. Canımı bu sıkıyor...

Son düzenleme:
Bu saçma konsol 2k desteklemiyor. 1080p olarak çıktı veriyor. 2K çözünürlük, Sony beyimiz güncelleme getirmediği sürece işlevsiz..

Dünyada o kadar çok oyuncu 2K monitör kullanıyor, Sony beyimiz bunu bilmiyor sanki. Kendi televizyonlarının pazarını " güya " güçlendirmek için bu yolu izliyor. Koyun gibide alıyor millet. Canımı bu sıkıyor...
Güncelleme ile geleceği kesin gibi bir şey sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı