PS5 için 3.000 TL monitör önerisi

Bütçe
3.000

infernalseth

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Muhtemelen daha önce buna benzer konular açılmıştır ama yaptığım araştırma sonucu okuduğum yorumlar beni tatmin etmedi. Bildiğiniz gibi PS5 için 2K çözünürlük desteği yok. Elimde şu an 4K televizyon var. Ayrıca kendi odamda 1080p 144Hz monitör mevcut. Televizyonda oynadıktan sonra monitöre geçince görüntü gözüme çamur gibi geliyor. 32" monitör satın almaya karar verdim. Biraz 2.el araştırması yaptım ve kararsız kaldığım bir konu var. Acaba 2K ve 165Hz bir monitör alsam PS5 çözünürlüğü bir şekilde upscale eder mi? Yoksa direkt olarak 60Hz 4K çözünürlük sunan bir monitör mü satın almayalım? Oynadığım oyunlar genelde hikâye odaklı oyunlar. Ara sıra Doom multiplayer ve Rainbow Six gibi oyunlar oynuyorum. Aşağıda 2 adet monitör paylaşıyorum. Fiyatları dikkate almayın. 2. el satın alacağım için bütçeme uygun ilanlar buldum. Bunların dışında sizin 3.000 TL bütçede önerebileceğiniz monitör varsa paylaşmanızı rica ederim. Teşekkürler.

Ben olsam teşhir ürünü olarak kullanılmış ve arızası olman LED TV bakmanızı öneririm. İstanbul'da oturuyorsanız yer söylerim. 3000 liraya 6000 lira değerinde panel alabilirsiniz.

144Hz monitörleri yeni nesil dahi olsa konsol için almak saçmalıktır. Kendileri o kadar yüksek FPS'leri veremiyor bile. İlk modeli direkt elemeniz lazım.

ViewSonic yerine bu ürün daha iyi olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı