PS5 için aylık 200 TL civarı bütçeyle oyunsuz kalır mıyım?

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
1-2 ay içerisinde PS5 digital Edition alacağım. Başlıkta belirttiğim gibi aylık oyunlara 200 TL verebilirim. Günlük 7 TL kenara koymam gerekiyor. Genellikle AAA ve PS özel oyunlarını almak istiyorum. Sizce 1-2 sene içerisinde oyunsuz kalma ihtimalim var mı? 1 yıllık PS+ aboneliği alacağımı da belirteyim.

Son düzenleme:
1-2 ay içerisinde PS5 digital Edition alacağım. Başlıkta belirttiğim gibi aylık oyunlara 200 TL verebilirim. Günlük 7 TL kenara koymam gerekiyor. Genellikle AAA ve PS özel oyunlarını almak istiyorum. Sizce 1-2 sene içerisinde oyunsuz kalma ihtimalim var mı? 1 aylık PS+ aboneliği alacağımı da belirteyim.
PS+'ta pek bir şey yok diye biliyorum.Hocam size tavsiyem Series X alın. Veya 4K merakınız yoksa Series S. Hem geriye para da kalır.

1-2 ay içerisinde PS5 digital Edition alacağım. Başlıkta belirttiğim gibi aylık oyunlara 200 TL verebilirim. Günlük 7 TL kenara koymam gerekiyor. Genellikle AAA ve PS özel oyunlarını almak istiyorum. Sizce 1-2 sene içerisinde oyunsuz kalma ihtimalim var mı? 1 aylık PS+ aboneliği alacağımı da belirteyim.

Eğer PS4 oyunlarını oynayacaksanız yeter ama PS5 özel oyunlarına yetmez gibi gözüküyor şu anki fiyatlardan.

@atestuna1 PS+ alınca neredeyse iki kat indirim oluyor. Ayrıca PS5'in yanına bir de bilgisayar alacağım için Xbox almaya pek gerek duymuyorum. Özel oyunlar ve dualsense için PS5 alacağım.

En mantıklısı hocam PC kebap sa PS künefedir, üstüne güzel gider. Xbox maalesef vegan salata tarzı bir şey kalıyor.

En mantıklısı hocam PC kebap sa PS künefedir, üstüne güzel gider. Xbox maalesef vegan salata tarzı bir şey kalıyor.
Türkiye şartlarında Xbox daha avantajlı ama doğruya doğru.Geriye uyumluluk denen bir şey yok PS5'te.
Türkiye şartlarında Xbox daha avantajlı ama doğruya doğru.Geriye uyumluluk denen bir şey yok PS5'te.
Benim anlatmama gerek yok. Oğuz abiden dinleyin.(sasi)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı