PS5 için Direksiyon Tavsiyesi

hkn0zdmr

Hectopat
Konuyu telefondan açıyorum yazım yanlışları olabilir onun için özür dilerim şimdiden.

Dün PlayStation 5 sipariş verdim, yanına da buna uygun direksiyon seti almak istiyorum.
Logitech G29'a baktım ama G923 de var aradaki fiyat farkı değer mi sizce? Vitesli model almak istiyorum. Tavsiyeniz var mı? Kullanan ya da kullanmış olanlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkür ederim

Konuyu telefondan açıyorum yazım yanlışları olabilir onun için özür dilerim şimdiden.

Dün PlayStation 5 sipariş verdim, yanına da buna uygun direksiyon seti almak istiyorum.
Logitech G29'a baktım ama G923 de var aradaki fiyat farkı değer mi sizce? Vitesli model almak istiyorum. Tavsiyeniz var mı? Kullanan ya da kullanmış olanlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkür ederim.

G29 PlayStation G923 Xbox için galiba G29 kullanıyorum 3400'e sıfır aldım vitesli. Tek sorun el freni yok.

@hkn0zdmr merhaba konu bitmiş geç yazıyorum kusura bakmayın ama bende PS5 aldım ve direksiyon bakıyorum genelde F1 oynarım G29 elinize ulaştı mı nasıl güzel mi bazı yerler de PS5'te çalışmıyor diye şeyler gördüm çalışıyor mu sizde? Ve üründen memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı