PS5 için Samsung TV ve koltuk önerisi

Haklısınız sony kazık ürünler üretiyor tr piyasası için gerçekten pahalı söylediklerinizin benim bütçemi daha rahat kullanmam için söylediğinizin farkındayım bu yüzden teşekkür etmek istiyorum. Ekstradan xbox alırsam series x almayı planlıyorum. Almışken en yeni sürümünü almak mantıklı. Beyond two souls, god of war, detroit become human gibi çok güzel oyunları var ve hem kendim hemde kız arkadaşım için (kendisinin pek oyun deneyimi yok hayatında çok fazla oyun oynamamış tomb rider serisi haricinde - üçgen memeli eski sürümü- çok içli dışlı olmamış) yeni bir aktivite için topluyorum. Evin en büyük harcamalarını mobilyalardan çok beyaz eşya, küçük ev aletleri ve teknolojik diğer aletler oluşturuyor. Bu yüzden 200-215 bandından 100k bandını oyun odasına harcama gayretindeyim ama dediğim gibi duruma göre eğer arta kalırsa 3-4 k daha arttırıp series x eklenebilir.

Bunu gözden kaçırmışım lg cx modelini de hemen araştırma listeme ekliyorum. Çok teşekkür ederim. Tek bir sorum olucak kaç inç acaba tv 65” modeli var mıdır ?
En iyisini yapıyorsunuz hocam.
Başarılar dilerim.
Haklısınız sony kazık ürünler üretiyor tr piyasası için gerçekten pahalı söylediklerinizin benim bütçemi daha rahat kullanmam için söylediğinizin farkındayım bu yüzden teşekkür etmek istiyorum. Ekstradan xbox alırsam series x almayı planlıyorum. Almışken en yeni sürümünü almak mantıklı. Beyond two souls, god of war, detroit become human gibi çok güzel oyunları var ve hem kendim hemde kız arkadaşım için (kendisinin pek oyun deneyimi yok hayatında çok fazla oyun oynamamış tomb rider serisi haricinde - üçgen memeli eski sürümü- çok içli dışlı olmamış) yeni bir aktivite için topluyorum. Evin en büyük harcamalarını mobilyalardan çok beyaz eşya, küçük ev aletleri ve teknolojik diğer aletler oluşturuyor. Bu yüzden 200-215 bandından 100k bandını oyun odasına harcama gayretindeyim ama dediğim gibi duruma göre eğer arta kalırsa 3-4 k daha arttırıp series x eklenebilir.

Bunu gözden kaçırmışım lg cx modelini de hemen araştırma listeme ekliyorum. Çok teşekkür ederim. Tek bir sorum olucak kaç inç acaba tv 65” modeli var mıdır ?
65" modeli linktedir.

65" modeli linktedir.

Başarılar dilerim.
Teşekkür ederim. Hayatı mümkün oldukça dolu ve güzel yaşamak için ufak bir bedel. Sistemleri topladıktan sonra burda yakında insanlar varsa denemeleri için çağırmayı planlıyorum zaten. Technopat sitesi sağolsun çok yardımcı oldu insanlar.
Hahaha bu çok tuzluymuş (linki açımca ağzımdaki suyu püskürttüm ciddiyim) 65tu8000 8400₺ bandında, 20k çok fazla çıkmak istemeyeceğim bir fiyatta ama özellikleri çok iyimiş. Ben samsung 65tu8000’den devam edeyim.
Başarılar dilerim.

65" modeli linktedir.

65" modeli linktedir.
Konu sahibinin maddi durumu iyi bunu fark ettim. Fakat yine de 8000TL'ye PS5 alamıyor çünkü stokları karaborsacılar eritiyor. Xbox bu zamana kadar belli sayıda güzel oyun çıkardı. Bundan sonra kesinlikle çok daha iyi oyunlar çıkaracak çünkü bir sürü stüdyo almak üzere. Kojima ile anlaşma yaptılar, her an oyun yapımına başlanabilir. Kojimanın kalitesini bilirsiniz. Ayrıca alacağı stüdyolar az buz stüdyolar da değil. Crytek gibi sağlam stüdyolar. Bunun yanında bir zamanlar Konami ve Sega'yı da alacağı söyleniyordu. Ki inanırım çünkü 2 trilyon dolar değerinde bir şirket Microsoft.

God of War oynadım. Pek beğenmedim açıkçası. Tek etkilendiğim oyun beyond Two Souls idi.
Kojima ile anlaştıklarını bilmiyordum. Bu bilgi bana ilerde ekstradan series x alma isteğini arttırdı.

Son düzenleme:
Konu sahibi zaten Xbox oyunlarını açacak bir PC toplamış.
PS5'i ise exclusive oyunları oynamak için alıyor, nedir bu Xbox sevdası?

Koltuk olarak çok bir bilgim yok fakat şu gözüme güzel göründü.

Xbox sevdamın olduğunu kim söyledi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı