PS5 kablosunu prize takınca prizden kıvılcım çıkıyor

Daha fazla  
Bu PS5'e zarar verir mi? Dönüştürücü ile kullanıyorum Amerika'dan olduğu için. Priz değiştim yine oldu ama en başa takınca kıvılcım çıkmadı, yine de kabloyu prizdeyken oynatınca cızırdıyor, korkutuyor biraz.

Bu PS5'e zarar verir mi? Dönüştürücü ile kullanıyorum Amerika'dan olduğu için. Priz değiştim yine oldu ama en başa takınca kıvılcım çıkmadı, yine de kabloyu prizdeyken oynatınca cızırdıyor, korkutuyor biraz.
Akım engelleyici priz kullanın. Benim eski akım koruyucusu olmayan prizimde oluyordu. Akımı aniden çektiği için böyle oluyor akım koruması olmayan prizlerde. Eğer o prizi kullanırken bir anda elektrik kesilirse PS5'e ciddi bir zarar verebilir. Ancak bunun dışında pek bir şey olmaz. Akım koruması çok önemli arkadaşlar. Küçümsemeyelim gerçekten de çok yararları var. Yaşadığınız sorun zaman geçtikçe telefonlarınızın bataryasını şişirebilir, güç kaynağınıza zarar verebilir ve ani elektrik kesintilerinde çok ciddi zararlar verebilir hatta direkt olarak bozabilir.

Akım koruyucu priz olarak önerilerim;

(Benim kullandığım kesinlikle tavsiye ederim.)

Gerçekten de çok büyük etkisi oluyor.

Son düzenleme:
Akım engelleyici priz kullanın. Benim eski akım koruyucusu olmayan prizimde oluyordu. Eğer o prizi kullanırken bir anda elektrik kesilirse PS5'e ciddi bir zarar verebilir. Ancak bunun dışında bir şey olmaz.

(Benim kullandığım)

Viko markalı prizi kullanıyorum gayet iyi. Tavsiye ederim.

Akım engelleyici priz kullanın. Benim eski akım koruyucusu olmayan prizimde oluyordu. Akımı aniden çektiği için böyle oluyor akım koruması olmayan prizlerde. Eğer o prizi kullanırken bir anda elektrik kesilirse PS5'e ciddi bir zarar verebilir. Ancak bunun dışında pek bir şey olmaz. Akım koruması çok önemli arkadaşlar. Küçümsemeyelim gerçekten de çok yararları var. Yaşadığınız sorun zaman geçtikçe telefonlarınızın bataryasını şişirebilir, güç kaynağınıza zarar verebilir ve ani elektrik kesintilerinde çok ciddi zararlar verebilir hatta direkt olarak bozabilir.

(Benim kullandığım kesinlikle tavsiye ederim.)

100TL civarı bulabilirsem alabilirim. Şu anki kullandıgım priz bayağı eski ve takarken kıvılcım çıkmadı. Onunla idare edeceğim şimdilik.

PC de bir sıkıntı çıkmıyor sadece PS5 de oluyor o yüzden tekli de olur, gerçi almış iken iyisini alalım ya.

S-Link spg8-3-30 3M 3'lü akım kor. Kutu siyah priz Amazon.com.tr
Bu nasıl.

Geri
Yukarı