PS5 Miles Morales Ultimate 490 TL eder mi?

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyunun ultimate sürümünde ilk oyun da var, hem de PS5 için remastered yani özel yeniden geliştirilmiş versiyonu. O yüzden ultimate sürümüne karar verdim, sizce bu fiyatı hak eder mi? Yoksa 1 Nisan'ı falan beklersem biraz daha indirim olur mu? Gönlümden geçen 450TL ama o fiyatı sanmıyorum.

İlk oyunu da oynamamış biri olarak fiyat cazip geldi. 620TL'den sonra fark azımsanacak kadar da değil ama ben bunu oynadıktan sonra 2. elden satacağım için ne kadar düşerse o kadar kar gibi bakıyorum. Daha oynayacak oyunlarım da var.

İkilimde kaldım, fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız ama işte bu da kötünün iyisi mantığı. 130TL da az değil neticede.
2014 yılıydı sanırım PS4ü yeni almıştım GTA V için 300 TL bayılmıştım düşündümde böyle sayıları sadece GTA ya verirdim herhalde :D oyunun kısa sürdüğünü söyleyenlerde var bence bekleyin ödeyeceğiniz miktar hiç az değil çünkü

2014 yılıydı sanırım PS4'ü yeni almıştım GTA V için 300 TL bayılmıştım düşündümde böyle sayıları sadece GTA'ya verirdim herhalde :D oyunun kısa sürdüğünü söyleyenlerde var bence bekleyin ödeyeceğiniz miktar hiç az değil çünkü

Tamamdır beklemede kalayım iyisi mi?

Arkadaşlar merhaba. Oyunun ultimate sürümünde ilk oyun da var, hem de PS5 için remastered yani özel yeniden geliştirilmiş versiyonu. O yüzden ultimate sürümüne karar verdim, sizce bu fiyatı hak eder mi? Yoksa 1 Nisan'ı falan beklersem biraz daha indirim olur mu? Gönlümden geçen 450TL ama o fiyatı sanmıyorum.

İlk oyunu da oynamamış biri olarak fiyat cazip geldi. 620TL'den sonra fark azımsanacak kadar da değil ama ben bunu oynadıktan sonra 2. elden satacağım için ne kadar düşerse o kadar kar gibi bakıyorum. Daha oynayacak oyunlarım da var.

İkilimde kaldım, fikir verirseniz sevinirim.
Hiçbir oyun 500 TL'yi haketmez. Bana göre.

Stand alone bir DLC kendisi aslında. 500 lira etmez. 500 liraya daha güzel daha uzun oyunlar alınabilir. Ek olarak 500 lira ne ya? Game Pass yıllık 500 küsur lira.

Hocam öyle tabii fiyatlar içler acısı. Ben Ultimate seçmemdeki sebep ilk oyun yüzünden bu 490TL'yi verince 2 oyun birden geliyor ilk oyunu da oynamadım o yüzden tercihim bu normal miles sürümüne göre.
Hiçbir oyun 500 TL'yi haketmez. Bana göre.
Bana göre de ama yapacak bir şey var mı ? Exclusive olunca beni benden alıyor .

Yeni konular

Geri
Yukarı