PS5 neden 13000 TL?

Bazı zeki insanlar stokları bu şekilde eritip yüksek fiyattan geri satıyor. İşin komik tarafı zaten millete 8300 TL fazla geliyor. 13000 TL ye kim alacak :D
PS cafede çalışan bir kuzenim var (konsol, oyun ve aksesuar satışı da yapan bir yer). Geçen telefonda konuştuk hayretle anlatıyordu millet gelip 12 bini koyup 2 dk bile durmadan PS5 alıp çıkıyor diye. Zengin de çok.

PS cafede çalışan bir kuzenim var (konsol, oyun ve aksesuar satışı da yapan bir yer). Geçen telefonda konuştuk hayretle anlatıyordu millet gelip 12 bini koyup 2 dk bile durmadan PS5 alıp çıkıyor diye. Zengin de çok.
Ben anlamadım zaten bu durumu. Ülkede çok büyük bir ayrım var. Fakir çok fakir, zengin çok zengin. Zaten tüm dünyanın problemi zengin daha çok kazanıyor işi de içine girince içinden çıkılmaz bir hal alıyor bu durum.

Ben anlamadım zaten bu durumu. Ülkede çok büyük bir ayrım var. Fakir çok fakir, zengin çok zengin. Zaten tüm dünyanın problemi zengin daha çok kazanıyor işi de içine girince içinden çıkılmaz bir hal alıyor bu durum.
Hindistan gibi olucaz bu gidişle avrupalı insanlara ps5 almak yada güzel bir pc toplama hayallerimiz var desek bize gülerler böyle hayal mi olur gidip alsana derler nereye alıyosun kardeşim 😁

Ben istersem kredi kartına ve nakit alırım ağlamama gerek yok.:DBeni izlemeye devam et. 😎
Tamam da sen alamazsın demedim, ben alamam dedim üstüne üstlük ben alacak olursam PS5'e para vermem bile o oyunları alana kadar zaten 12K para edecek ayrıca evimde PS5 için uygun bir TV'de bulunmamakta suan alacak olursam Sahibinden'de 4100 TL Civarlarına az kullanılmıs Xbox Series S ve TV değistirirsem 7100 Civarına sıfır Series X var. Siz paranızla hava atmaya devam edin. Biz F/P bilgimizi kullanarak 5000 TL'yi çöpe atmıyoruz.

Tamam da sen alamazsın demedim, ben alamam dedim üstüne üstlük ben alacak olursam PS5'e para vermem bile o oyunları alana kadar zaten 12K para edecek ayrıca evimde PS5 için uygun bir TV'de bulunmamakta şu an alacak olursam Sahibinden'de 4100 TL Civarlarına Xbox Series S ve 7100 Civarına Series X var. Siz paranızla hava atmaya devam edin. Biz F/P bilgimizi kullanarak 5000 TL'yi çöpe atmıyoruz.

Sadece hava atıyorum zaten. PS5'i alısrak oyun parasından havam sönecek zaten. Söylüyorum alabilirim diye ama almam.:D

Geri
Yukarı