PS5 nereden alınmalı?

Hocam bir de monitör alacağım çok pahalı gelir öyle ama.
Hocam eğer o kadar çıkamam diyorsanız ithalatçı garantili mecbur alırsınız ama dediğim gibi ithalatçı garantili ile sony garantisi asla bir olmaz.Ps kesinlikle sıkıntı çıkarır demiyorum tabii ki ama bunlar elektronik cihaz ne olacağı belli olmaz. Monitor alacaksanız ithalatçı garantili alabilirsiniz.Zam falan gelebileceği için kesin almayın da diyemiyorum maalesef. İyi oyunlar şimdiden hayırlı olsun.

Hocam eğer o kadar çıkamam diyorsanız ithalatçı garantili mecbur alırsınız ama dediğim gibi ithalatçı garantili ile sony garantisi asla bir olmaz.Ps kesinlikle sıkıntı çıkarır demiyorum tabii ki ama bunlar elektronik cihaz ne olacağı belli olmaz. Monitor alacaksanız ithalatçı garantili alabilirsiniz.Zam falan gelebileceği için kesin almayın da diyemiyorum maalesef. İyi oyunlar şimdiden hayırlı olsun.
Hocam zaten ben PS6 çıkınca satmayı planlıyorum artık ne zaman çıkarsa.

PS6ya daha zaman var hocam. 2024 son çeyreğinde PS5 Pro çıkacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Siz cihazı özenli kullanmaya bakın da servisle işiniz olmasın hocam PS6 çıkana kadar.

Hocam peki PS5 Pro çıkınca bunu satıp üzerine biraz daha ekleyip PS5 Pro alsam olur mu peki?

Hocam peki PS5 Pro çıkınca bunu satıp üzerine biraz daha ekleyip PS5 Pro alsam olur mu peki?
Olabilir, zaten ps6 çıkınca ps5 için veya ps5 pro için desteği kesmeleri söz konusu olmaz. Fiyat falan belli olmadığı için yorum yapamam pek ama öyle de yapabilirsiniz. Ps4 desteği yeni yeni kesilmeye başlandı. Ps5 de olsa ps5 pro da olsa uzun yıllar oynarsınız daha düzgün kullanırsanız.Ps5 Pro ile Ps5 arasında uçurum kadar bir fark olmasını da beklemem bu arada onu da söyleyim.

İthalatçı garantili aldım ben ve gayet memnunum eurosia garantisi çogunlukla bir işe yaramıyor.
Herkesin kendi kararı elbette. Ancak Eurasia işe yaramıyor demek için ürününüzün arıza yapıp da Sony'nin çözememiş olması gerekli. Ha bu aletler çok arıza yapmıyor ihtiyaç yok diyorsanız ayrı, riski kabul etmekte herkes özgür.

"Garantisi benim abi" diyenlere muhtaç olursak Eurasia'yı da kaliteli ithalatçı garantiyi de mumla ararız.

Yeni konular

Geri
Yukarı