PS5 oyun fiyatları

Upscale, PS4 Pro’da kullanıldı. Ayrıca PS5’de 2160p yani 4K çalışmasa bile en az 1800p çalışıyor. Ki 1800p performansında 2060’ı parçalıyor. Daha detaylı bilgi için Digital Foundry kanalına bakabilirsiniz 👍

O zaman tatile çıkmadan önce son bir şey daha söyleyeyim. :)
Şu an kudurduğunu hissedebiliyorum sana bir oyuna 800 tl vermede başarılar oğlum.
Gülme krizine girdim şu an. Bu zor günlerde bile beni güldüğün için teşekkürler FANBOY.

Git PS5 parasına 2060'lı PC toplayıp 1080P çözünürlükte iyi oyunlar dilerim. Ben ise o an takas sistemiyle 50-100 TL'ye yeni nesil oyunları oynayacağım. Hayatında başarılar dilerim.

PS5 alıp ne oynamayı düşünüyorsunuz acaba? Çünkü, 9. nesil için henüz doğru düzgün oyun çıkarmadılar Demon Souls Remake dışında. PS5, 8. nesil ile geriye dönük uyumlu çoğunluk olarak, yani 7. neslin birçok oyununu oynayamayacaksın. PS5 aldın mı 3 ay sonra boşta yatmaya başlar. Kimse bir oyuna 500-600 birim para veremez. @WaIter White

@Makerweddy sen Xbox CEO'su falan mısın? Gelip burda fanboysun fikirlerime saygı duymuyorsun diyorsun. Al bak ben de sana bir fikir vereyim. Wolksvagenin yeni T-Rock kasasını ben çok beğenmedim. Tiguan daha güzel. Aaaaa o da ne? Konu başlığı bu değilmiş. Kimse benden bu konuda fikir istemiyormuş. İnsanlar ne oynayacağını da mı size soracak? PS oyun fiyatlarıyla ilgili konuda Türkiye fiyatlandırması üzerinden konuşuyor insanlar. Gelip senden başka kimseyi ilgilendirmeyen fikirlerinle konuyu dağıtmana gerek yok.
Cd takası ile oyunlar oynanabilir fiyata geliyor halihazırda bir PC'niz varsa güzel bir seçenek PS5. Evet konumuz bu değil. Bence oyunları 100-200 e oynayabilirseniz takas ve indirimlerle kesinlikle değer. Oyuncu sayısı arttıkça belki yerel fiyatlandırma da gelir. Şimdiden hayırlı olsusn

@Makerweddy sen Xbox CEO'su falan mısın? Gelip burda fanboysun fikirlerime saygı duymuyorsun diyorsun. Al bak ben de sana bir fikir vereyim. Wolksvagenin yeni T-Rock kasasını ben çok beğenmedim. Tiguan daha güzel. Aaaaa o da ne? Konu başlığı bu değilmiş. Kimse benden bu konuda fikir istemiyormuş. İnsanlar ne oynayacağını da mı size soracak? PS oyun fiyatlarıyla ilgili konuda Türkiye fiyatlandırması üzerinden konuşuyor insanlar. Gelip senden başka kimseyi ilgilendirmeyen fikirlerinle konuyu dağıtmana gerek yok.
Cd takası ile oyunlar oynanabilir fiyata geliyor halihazırda bir PC'niz varsa güzel bir seçenek PS5. Evet konumuz bu değil. Bence oyunları 100-200 e oynayabilirseniz takas ve indirimlerle kesinlikle değer. Oyuncu sayısı arttıkça belki yerel fiyatlandırma da gelir. Şimdiden hayırlı olsusn
Xbox'um yok ve hayatım boyunca hiç sahip olmadım daha en baştan yanlışsın.

Xbox'um yok ve hayatım boyunca hiç sahip olmadım daha en baştan yanlışsın.
Tamam inşallah bir gün olur. Hadi git başka konuları dağıt bak burda adam PS5 oyun fiyatları hakkında konuşuyor PS5 kötü mü iyi mi PC mi PS5 mi falan sormuyor niye fikir belirtip bir de insanlara atar yapıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı