PS5 oyunları dijital mi CD mi alınmalı?

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba PS5 satın aldım, oyunlarını toparlıyorum yavaştan ama kararsız kaldım mesela Dying Light 2: Stay human PS Store'de 480₺ iken CD'li versiyonu 800₺. Arada çok büyük fark var. Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Arkadaşlar merhaba PS5 satın aldım, oyunlarını toparlıyorum yavaştan ama kararsız kaldım mesela Dying Light 2: Stay human PS Store'de 480₺ iken CD'li versiyonu 800₺. Arada çok büyük fark var. Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Satacaksan CD satmayacaksan dijital. Ben arada çok fark yoksa CD alıyorum koleksiyonluk için ama aşırı fark var ise satmak dışında bir sebep yok almak için.

Kendi tavsiyem olarak dijital öneririm hem bazı fiyatları daha düşük hem de CD'nin kırılması çizilmesi gibi tehlikeleri var ama yine de size kalmış.

Aslında alıp oynadıktan sonra satmak benim için avantajlı olur maddi olarak. Ama bu oyunların satışı kolay mı yani satacağım dedikten sonra kısa bir süre içerisinde satabiliyor musun?

Aslında alıp oynadıktan sonra satmak benim için avantajlı olur maddi olarak. Ama bu oyunların satışı kolay mı yani satacağım dedikten sonra kısa bir süre içerisinde satabiliyor musun?

Yani biraz uyguna koyarsan bence satılabilir ama bilenlerde cevaplasın pek bilgim yok sadece kendi PS3 ve PS4 oyunlarımı rahatlıkla 1 ay içinde satmıştım.

Teşekkürler herkese arkadaşlar, en güzeli oynayıp satmak gibi duruyor öyle yapacağım, PS4 oyunları CD PS5'e takınca çalışıyormuş o da büyük bir avantaj.

Geri
Yukarı