PS5 Pro ve Xbox series XX'den beklentiniz nedir?

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar %70 çıkmayacak bence ama eğer çıkarsa ara nesil beklentiniz ne olur?
PS5 kullanıcısı olarak beklentilerim:
1-daha ufak ve coil Whine'sız kasa.
2-DualSense v2.
3-doğal 4K 60FPS-120FPS ışın izleme ile oyun deneyimi.
4- 8K 30FPS upscale oyun deneyimi.
Xbox içinse bunların yanı sıra DualSense gibi bir kontrolcü beklerim.
Artık Series S ne olur veya Pro dijital sürüm gibi bir şey olur mu meçhul böyle bir durumda :)

Arkadaşlar %70 çıkmayacak bence ama eğer çıkarsa ara nesil beklentiniz ne olur?
PS5 kullanıcısı olarak beklentilerim:
1-daha ufak ve coil Whine'sız kasa.
2-DualSense v2.
3-doğal 4K 60FPS-120FPS ışın izleme ile oyun deneyimi.
4- 8K 30FPS upscale oyun deneyimi.
Xbox içinse bunların yanı sıra DualSense gibi bir kontrolcü beklerim.
Artık Series S ne olur veya Pro dijital sürüm gibi bir şey olur mu meçhul böyle bir durumda :)
Beklentim biraz sıra dışı ama, benim beklentim sadece PS5'imin olması.

Pro çıksın istemem şahsen bende. Slim hatta süper Slim olacağını düşünüyorum ara nesilden ziyade.

Olur hocam inşallah.
İnşAllah çok istiyorum ama malum fiyat herşeyi engelliyor. 6000TL 4k 60FPS veya 4k Ray Tracing oyun açan cihaz şaka gibi beni hayran bırakıyor. Bu yüzden fiyatına çok lafım yok.

PS5 Slim güzel olurdu.
PS5 kasası hakkaten PC kasası gibi. Alacağım ama nereye koyarım diye düşündürüyor. Slim modelinde küçülmeye gitmeleri lazım. Portatif yapısı yok. Bir yere giderken yanımızda götürmesi işkence olur. Büyük ihtimal ısınma probleminin önüne geçmek için bu kadar büyük yapmışlardır diye düşünüyorum. Bakalım Slim modeli çıkacak mı.

İnşallah çok istiyorum ama malum fiyat her şeyi engelliyor. 6000TL 4K 60FPS veya 4K Ray Tracing oyun açan cihaz şaka gibi beni hayran bırakıyor. Bu yüzden fiyatına çok lafım yok.

Aynen öyle hocam. O yüzden Pro beklemiyorum ben de.
PS5 kasası hakkaten PC kasası gibi. Alacağım ama nereye koyarım diye düşündürüyor. Slim modelinde küçülmeye gitmeleri lazım. Portatif yapısı yok. Bir yere giderken yanımızda götürmesi işkence olur. Büyük ihtimal ısınma probleminin önüne geçmek için bu kadar büyük yapmışlardır diye düşünüyorum. Bakalım Slim modeli çıkacak mı?

Bizzat kullanıyorum. Standıydı vidasıydı taşıma daha iyi. Özellikle o arasındaki parlak bölüm çizilmeye çok müsait ve toz tutuyor hemen.
Anladığım kadarıyla Slim beklentisi var ama ara nesil beklemiyorsunuz sizde.
Bence de bu nesil saçma olur. Çok güçlü çıktılar ve malum stok sorunlarından dolayı üretim çok dar. Ara nesil falan olmaz bence.

Aynen öyle hocam. O yüzden Pro beklemiyorum ben de.

Bizzat kullanıyorum. Standıydı vidasıydı taşıma daha iyi. Özellikle o arasındaki parlak bölüm çizilmeye çok müsait ve toz tutuyor hemen.
Anladığım kadarıyla Slim beklentisi var ama ara nesil beklemiyorsunuz sizde.
Bence de bu nesil saçma olur. Çok güçlü çıktılar ve malum stok sorunlarından dolayı üretim çok dar. Ara nesil falan olmaz bence.
Tasarımı bana fena gelmedi. Ama cidden çok büyük yapısı var. Stokta gördüğüm an yapışırım. Çünkü döviz kurunun ne halt yiyeceği belli değil. Parayı dolara yatırsak, 1 artınca firmalar üstüne 10 koyuyor. Yani elde döviz tutmanın da bir anlamı kalmıyor. O yüzden Vatan gibi sitelerden 6.000 TL'ye görünce almak mantıklı geliyor bana. Beklemenin pek bir anlamı yok. Çünkü konsol modelleri fark etmeksizin her türlü ilerde satılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı