PS5 Pro ve Xbox series XX'den beklentiniz nedir?

Xbox Series X kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 hafta oldu alalı. Tek sıkıntı depolama alanında. 2TB olarak çıkarabilirler yeni modeli. Zaten genişletme kartı var. Ancak direk 2TB gelmesi daha iyi olurdu. Bir de sizin de dediğiniz gibi 8K 30 FPS oyun gerçekten iyi olurdu.

Sık sık seyahat eden biri olduğum için küçük bir cihaz olması çok iyi olurdu. Sırf bu yüzden Xbox Series S aldım. İlerleyen dönemde PS5 Slim çıkarsa kesinlikle alırım.

Sık sık seyahat eden biri olduğum için küçük bir cihaz olması çok iyi olurdu. Sırf bu yüzden Xbox Series S aldım. İlerleyen dönemde PS5 Slim çıkarsa kesinlikle alırım.

Süper Slim bile gelir hocam :)
Xbox Series X kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 hafta oldu alalı. Tek sıkıntı depolama alanında. 2TB olarak çıkarabilirler yeni modeli. Zaten genişletme kartı var. Ancak direk 2TB gelmesi daha iyi olurdu. Bir de sizin de dediğiniz gibi 8K 30 FPS oyun gerçekten iyi olurdu.

İyi hocam hayırlı olsun bu arada konularınızda konuşmuştuk. Depolama gerçekten şu anki tüm konsollarda sıkıntı. Bence ara nesil zaten çok zor gözüküyor bunların güçlü modelleri gelmez. Ancak revizyonlu olarak daha geniş depolama birimli modelleri gelebilir. Xbox dolaylı yoldan Seagate'e kazandırıyor. Sony zaten daha 825GB'lık modeli kullanıcıya ulaştıramadı. Önce bu konsollar iyice satacak pandemi bitecek bence ondan sonra gelir yüksek depolamalı ürünler.
Mesela PS5'te fat kasanın yüksek depolamalı olanı gelmez veya gelirse bu sefer Slim modelinin çıkması da +1-2 yıl uzar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı