PS5 tüm HDMI girişi olan televizyonlarda açılıyor mu?

Televizyonum 4K değil 1920x1080p onun için sordum yakın zamanda 4K alacağım zaten ama alınca bir de oynayamazsam hem komik olurdu hem de üzülürdüm PS5 süs gibi dursun istemem çünkü😁
Ayrıca televizyonumun modelini bilmiyorum onun için telaş yaptım biraz samsung ama ne?

Televizyonum 4K değil 1920x1080p onun için sordum yakın zamanda 4K alacağım zaten ama alınca bir de oynayamazsam hem komik olurdu hem de üzülürdüm PS5 süs gibi dursun istemem çünkü😁
4K da 60 FPS açabilirsiniz. Rainbow Six Siege ve diğer desteklenen oyunlarda 120 FPS'ye kadar değer alırsınız. 8K çözünürlüklü bir TV'ye geçerseniz 30 FPS'yi geçemezsiniz olay bu şekildedir hocam.

Ayrıca merak ettiğim bir şey var bana neden hocam diyorlar?

Çünkü burada hepimiz "hocam" ız hocam. Bu bir tabir şekli. Bazıları dostum der, bazıları arkadaşım der, bazıları direkt adıyla hitap eder, bazıları konu sahibi der, bazıları da mesaj yazmaz. Şahsen ben rahatsız olmuyorum ama rahatsız edici buluyorsanız arkadaşlara söylersiniz. Onlar da hitap şekillerini düzeltirler.

H
Çünkü burada hepimiz "hocam" ız hocam. Bu bir tabir şekli. Bazıları dostum der, bazıları arkadaşım der, bazıları direkt adıyla hitap eder, bazıları konu sahibi der, bazıları da mesaj yazmaz. Şahsen ben rahatsız olmuyorum ama rahatsız edici buluyorsanız arkadaşlara söylersiniz. Onlar da hitap şekillerini düzeltirler.
Hayır bir saygı kelimesi olduğunu biliyorum sadece merak ettim ondan sordum.

Valla 10 yaşından beri forumlarda takılıyorum şu anda 18 yaşındayım. Hep bunu gördüm, söylediğim kimsede bir olumsuz cevap vermedi ben de bu şekilde devam ediyorum. Dediğiniz gibi hoşlanılmadığı zaman belirtin, düzeltelim. Teşekkürler :)

Geri
Yukarı