PS5 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Sınırlı üretimden dolayı ilk parti Türkiye'ye gelmez. 2021'in ilk çeyreğinde Türkiye'de de satışa sunulur herhalde ama bu kurdan ve fahiş vergilendirmeden dolayı çoğu kişinin Amazon EU gibi siteler var iken Türkiye'den satın alacağını düşünmüyorum.

PC her zaman daha güçlü ama şöyle bi olay var çoğu oyun zamanında PS gücü yetmediğinden yarım yamalak çıktı ve ben PC tercih ederim PS oyunları bile ortalama 200 300.

Kendi fikriniz ama üstte ki arkadaş keriz diyorsa yaşının küçük olduğunu belli ediyordur veya kıskanıyordur.

Kendi fikriniz ama üstte ki arkadaş keriz diyorsa yaşının küçük olduğunu belli ediyordur veya kıskanıyordur.
Esprili bil dille olayı sakinleştirmek istemiş ama PS 5 alıcaksan bile önerim çıkacak oyunları yakından takip et ne kadar sağlam oyun çıkar bilemeyiz ve çoğu oyun steama felan geliyor şu aralar yani o yüzden PS 5 almadan önce ne kadar özel oyunu var bi ona bakman lazım.

Şahsen ben almayı düşünüyorum. Ne doğru düzgün bir Gaming bilgisayarım oldu, ne de konsolum. Hakkım değil mi almak? 10K-20K PC'ye veriliyorsa 7K hayli hayli verilir PS5'e.
7K vermem PC bile olsa 7 k yine abartı gibi çünkü oynadığım oyun belli anca CS:GO LOL yani abartı fiyatlar bunlar dolar 7 tl bir PC ya da PS almak çok mantıklı değil ama parası olan alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı