PS5 ve Ekran kartı vs. PS4 Pro ve Sistem

SelimAgaPasha

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, benim sizlere şöyle bir sorum olacak. Ben uzun zamandır konsol almak isteyen bir bilgisayar oyuncusuyum. Ve PS5 benim çok ilgimi çekti. Benim sonraki sene birikmiş biraz param olacak ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarım eskidi yenilesem iyi olacak ama PS5 de almak istiyorum. Size sorum şu. Sizce PS5 alayım PC'de sadece ekran kartını mı güçlendireyim yoksa PS4 Pro alıp tamamen PC'yi mi yenileyeyim? Uzun süreli olsun istiyorum ve PC'yi tamamen değiştirmesem de olur sadece ekran kartı değişimi daha makul olur hatta benim için. Sizce PS4 Pro alıp PC'yi tamamen mi yenileyeyim yoksa PS5 alıp sadece ekran kartını mı değiştireyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence PS 5 alırsan daha iyi olur sonuçta 4K oyun zevkini çıkarabilirsin PC'de oynayamadığın oyunları konsolda oynarsın.

Öncelikle merhaba, benim sizlere şöyle bir sorum olacak. Ben uzun zamandır konsol almak isteyen bir bilgisayar oyuncusuyum. Ve PS5 benim çok ilgimi çekti. Benim sonraki sene birikmiş biraz param olacak ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarım eskidi yenilesem iyi olacak ama PS5'de almak istiyorum. Size sorum şu. Sizce PS5 alayım PC'de sadece ekran kartını mı güçlendireyim yoksa PS4 Pro alıp tamamen PC'yi mi yenileyeyim? Uzun süreli olsun istiyorum ve PC'yi tamamen değiştirmesem de olur sadece ekran kartı değişimi daha makul olur hatta benim için. Sizce PS4 Pro alıp PC'yi tamamen mi yenileyeyim yoksa PS5 alıp sadece ekran kartını mı değiştireyim?

PS5 al ve bilgisayara dokunma. PS5 aldıktan sonra bilgisayarda CS:GO, LoL birkaç rekabetçi oyun dışında ne oynayacaksın ki? Bilgisayarın da bu oyunlara yetiyordur herhalde 😀

Öncelikle merhaba, benim sizlere şöyle bir sorum olacak. Ben uzun zamandır konsol almak isteyen bir bilgisayar oyuncusuyum. Ve PS5 benim çok ilgimi çekti. Benim sonraki sene birikmiş biraz param olacak ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarım eskidi yenilesem iyi olacak ama PS5'de almak istiyorum. Size sorum şu. Sizce PS5 alayım PC'de sadece ekran kartını mı güçlendireyim yoksa PS4 Pro alıp tamamen PC'yi mi yenileyeyim? Uzun süreli olsun istiyorum ve PC'yi tamamen değiştirmesem de olur sadece ekran kartı değişimi daha makul olur hatta benim için. Sizce PS4 Pro alıp PC'yi tamamen mi yenileyeyim yoksa PS5 alıp sadece ekran kartını mı değiştireyim?

Şu anda kullandığınız sistem nedir?

Aynen PC PS5 yerini tutmaz bence mouse ile ne kadar oyun hissedilir bilmem ama,
Dualsense başka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı