PS5 vs Xbox Series X

Normalde bekle, acele etme kaliteli oyunlar çıksın sonra al derim. Ama her an fiyatı artabilir. Al bekle.

Haklısın ama fiyat artma, kur meselesi gibi birçok etken var dursun zararı yok ben zaten PS3'ten geçiyorum 4 oyunlarını da oynayacağım.
PS5 diyorum. Oyunları daha güzel ve daha kaliteli. Diğer yandan Xbox'ta Gamepass var oda ülkemiz açısından avantajlı. Xbox kağıt üzerinde daha güçlü ama iş kullanıma gelince büyük bir fark yok. Ben oyunları kaliteli ve bol olduğu için PS5 diyorum.

Gamepass içinde de güzel oyunlar var ama bence gayet güzel bir sistem.
Yurt dışı = PlayStation 5.
Türkiye = Xbox Series X.

Gamepass sistemi bizi çekiyor anlaşılan. Daha doğrusu mecburen.
Ben PS3'ten geçtiğim için çok da yeni nesil beklentim yok.
PS4 oyunlarının neredeyse tümü biliyorsunuz 5'te çalışıyor o yüzden PS5 ile devam.

Benim için konsolu aldıran Exclusive oyunlarıdır, tek tercih sebebim bu.

Anladım.
HERKES KABADAYI.....
PC 2 ÇIKANA KADAR...
PC 2 derken ne demek istediniz acaba ?
PC de bir alternatif tabii.
Bence arkadaşlar Xbox benim gözümde oyunlarını Windows'a getirdiği için kaybediyor.Orta halli veya üst düzey bir bilgisayar toplayıp hayali bir Xbox sahibi de olabilirsiniz ama bu benim düşüncem sadece.
Geçen nesil kullandığı kontrolcüyü yeniden tuş ekleyip bize sunmuş bir 7 yıl daha onu kullandıracak.
Geriye uyumluluk konusunda taktire şayan.
PS5 daha hızlı bir konsol oyun açılışlarında tabii ki yeni nesil oyunlarda.Geriye dönük oyunlarda Xbox daha hızlı ama assassin's creed valhalla gibi oyunlarda 5 geçiyor.
Depolama olarak Xbox,hizmet olarak Xbox.
İkinci el TR piyasası olarak oyun olarak PS5.
Benim düşüncelerim.

Ben PS5 alacağım ocak gibi ama yazın gelecek veya seneye yaz.☹️Ama en azından alıyorum şu anda ikna çabalarındayım babam var işte PS3 mis gibi çalışıyor diyor.

PS3 milli konsolumuz. FIFA 19'u almış konsol o. Laf yok.
Ben PS5 alacağım ocak gibi ama yazın gelecek veya seneye yaz.☹️Ama en azından alıyorum şu anda ikna çabalarındayım babam var işte PS3 mis gibi çalışıyor diyor.

Bende 3'te geçiyorum bakalım çağ atlamış hissi verecek mi?

Ben olsam PS5 alırdım. Xbox almak yerine PC toplamak bence daha mantıklı. GamePass'e gelmeyen oyunlar için 400-500 TL gibi meblağlar ödemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı