PS5 vs Xbox Series X

Xbox'da Game Pass var derdimde PS de de Game Pass benzeri daha iyi bir abonelik sistemi çıktı PS 5'in kontrolcüsü bile yeter PS almaya.

PS fanboyluğunu bırakın.
PS5'in yapabildiği her şeyi Series X'te yapabiliyor ayrıca özel oyun takıntın yoksa Xbox'a özel oyunların daha çekici olduğunu bilmek lazım.

PS fanboyluğunu bırakın.
PS5'in yapabildiği her şeyi Series X'te yapabiliyor ayrıca özel oyun takıntın yoksa Xbox'a özel oyunların daha çekici olduğunu bilmek lazım.
“özel oyun takıntın yoksa Xbox'a özel oyunların daha çekici olduğunu bilmek lazım.” Şu cümleyi çok anlayamadım. Özel oyun takıntısı olmayan birine neden özel oyun övüyorsunuz?:) Bir de hangi özel oyunlarmış onlar? Bu arada ben Xbox severim. Çünkü genelde Fifa ve Cod oynarım. Bir de mesela Elite Controller 2 3500 TL’lere bulunurken Dualsense Edge’in 6600 TL olması gibi durumlara karşıyım biraz. Ama konu özel oyunsa PS5’in bir rakibi yok. Konsolu da insanlar oyun oynamak için alıyor. Gücü başka yerde kullanılmadığı için salt gücü övmek anlamsız bence

“Özel oyun takıntın yoksa Xbox'a özel oyunların daha çekici olduğunu bilmek lazım.” şu cümleyi çok anlayamadım. Özel oyun takıntısı olmayan birine neden özel oyun övüyorsunuz?:) bir de hangi özel oyunlarmış onlar? Bu arada ben Xbox severim. Çünkü genelde FIFA ve CoD oynarım. Bir de mesela Elite Controller 2 3500 TL'lere bulunurken DualSense Edge'in 6600 TL olması gibi durumlara karşıyım biraz. Ama konu özel oyunsa PS5'in bir rakibi yok. Konsolu da insanlar oyun oynamak için alıyor. Gücü başka yerde kullanılmadığı için salt gücü övmek anlamsız bence.

PS5 özel oyunlarından kastım exclusives oyunlardır.
Xbox konusunda artık bütün oyun severler tarafından benimsenmiş Halo, Forza Horizon gibi oyunlar varken PS5 almak mantıksız.
Kol konusunda haklısınız kesinlikle PS5 kolu çok daha üstün bir kol ama kol için konsol kararı değiştirmek ne kadar mantıklı kişiden kişiye değişir.

PS5 özel oyunlarından kastım exclusives oyunlardır.
Xbox konusunda artık bütün oyun severler tarafından benimsenmiş Halo, Forza Horizon gibi oyunlar varken PS5 almak mantıksız.
Kol konusunda haklısınız kesinlikle PS5 kolu çok daha üstün bir kol ama kol için konsol kararı değiştirmek ne kadar mantıklı kişiden kişiye değişir.
E siz oyun için değiştirmiyorsunuz kol için değiştirmiyorsunuz ne için konsol alacak insanlar:) Xbox’ın özel oyunları ps5’in yanından geçemez hatta kıyas edilemez bile. Rekabetçi oyunlar için Xbox iyidir bence

ayrıca özel oyun takıntın yoksa Xbox'a özel oyunların daha çekici olduğunu bilmek lazım.
Burada koptum. Banda ps fanboyu demeyin çünkü açık açık söylüyorum ben ps fanboyuyum, ayrıca Xbox özel oyunları nasıl daha çekici? Sokağa çıksan 100 kişiye 1'er tane Xbox özel oyunu söyleyin deseniz alıcağınız cevap Max 8. Çünkü Microsoft Xbox için ne zaman bir oyun çıkartsa oyun tutmuyor, eğer online ise sunucular kapanıyor, eğer offline ise oyun ya satıştan kaldırılıyor yada kimsenin oynamadığı berbat bir oyun oluyor. Başkalarına fanboy diyorsun ama asıl fanboy sizsiniz, nereden tutsanız elinizde kalıyor hocam.

PS fanboyluğunu bırakın.
Millete fanboyluğu bırakın diyip fanboyluk yapmak nedir? Sen kendin fanboysun çünkü milletin 6 ay önceki mesajını alıntıladığına göre bir şeyler batmış olmalı.

Ayrıca PS oyunlarından sadece The Last of Us ve God of War bile tüm XBox oyunlarına bedel. Sen bu oyun bilgisiyle cümlenin sonuna nasıl oluyor da "bilmek lazım" ekleyebiliyorsun? Yahu sen hangi bilgiyle öğüt veriyorsun ha?

Kurduğun cümleler insana "bu seviyesizliğin hangi noktası?" diye düşündürüyor. Bilmediğin konulara yorum yapma. Direkt göz ardı listeme alacağım seni zira tam oraya layıksın, hoş geldin.

Series x fiyatları 17.5k dan başlıyor ps5 13.5 k'dan her türlü PS5 şu zamanda aradaki fiyat farkını oyunlara ayrirsin oyun sorununda biter

Series x fiyatları 17.5k dan başlıyor ps5 13.5 k'dan her türlü PS5 şu zamanda aradaki fiyat farkını oyunlara ayrirsin oyun sorununda biter
Series X yurtiçi fiyatıyla Ps5 yurtdışı fiyatını kıyaslamak doğru olmaz. Ama ben her türlü bu nesilde şu anda PS5’in önde olduğunu düşünüyorum. Kontrolcü konusunda xbox’a göre 3x falan önde bence. Oyun konusunda da öyle. Xbox Series X çok güçlü kabul ediyorum. Ama o güç ile oynayacak özel oyun yoksa bir anlamı kalmıyor. Belki ara sürümlerde yapılacak atılımlarla xbox bir şeyler yapabilir ama ihtimal vermiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı