PS5 vs Xbox Series X

sdttnavsr

Decapat
Merhaba bu iki cihaz arasında kaldım. Çünkü: İlk defa konsol alacağım ve paranın çöpe gitmesinden korkuyorum şu ana kadar hiçbir konsol oyunu oynamadım ve maddi durumum pek de iyi değil bunların arasından Game Pass veya PS Plus alabilirim. Bilgisayarımın pek de donanımı iyi değil yeni nesil oyunları kaldırmıyor. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? (konsolu aldığımda her gün oynayamam ara sıra günde 2 saat oynayabilirim)

Ben kesinlikle Xbox tercih ederdim ancak Game Pass şartı ile Xbox Game Pass kesinlikle PS Plus'tan daha bereketli. Ama PlayStation'un konsol hissiyatı daha güzel ama sırf konsolu güzel diye PS 5 almaya değmez bence.

Hiç ps özel oyunu oynamadıysanız tabii ki ps5. Ayrıca ps plus deluxe yıllık 460 TL ve game pass’den daha kaliteli oyunlar var içerisinde. Oyun fiyatları konusuna gelirsek de çoğu oyunu ps plus deluxe ile oynarsınız zaten kaliteli oyunların çoğu orada var kalan oyunları da al sat ile oynayabilirsiniz ya da indirimlerde uygun fiyatlara bulabilirsiniz. İndirimler iki konsol içinde benzer oluyor fakat al sat işi ps’de çok daha yaygın yeni oyunları ikinci el 500 TL civarına alıp 400 civarına satabilirsiniz bu şekilde de uyguna oynamış olursunuz. Ps plus deluxe ile game pass’in oyun sayısı arasında uçurum da yok. Önemli olan nicel değil nitelikdir. Xbox alırsanız en iyi hikaye oyunlarını oynayamazsınız.

Merhaba bu iki cihaz arasında kaldım. Çünkü: İlk defa konsol alacağım ve paranın çöpe gitmesinden korkuyorum şu ana kadar hiçbir konsol oyunu oynamadım ve maddi durumum pek de iyi değil bunların arasından Game Pass veya PS Plus alabilirim. Bilgisayarımın pek de donanımı iyi değil yeni nesil oyunları kaldırmıyor. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? (konsolu aldığımda her gün oynayamam ara sıra günde 2 saat oynayabilirim)
Bende bilgisayar satıp Xbox almıştım ilk deneyimim olacaktı pişman oldum FPS oyunları oynayamadım aim almak bir hayli zor ama alışınca bilgisayardan daha iyi oynuyorsun diyenler var fakat ben dayanamayıp sattım keşke bilgisayarı güçlendirmek varmış dedim

Geri
Yukarı