PS5 vs Xbox Series X

Series X daha iyi bir seçim olur.

Xbox Series X güzel ama PC var zaten Game Pass PC de var Xbox alsam farkı olmuyor PCIe

PS güzel ama tek sorun eski oyunlara dönüm yok olsa en azında Call of Duty bütün eski oyunlarını PS5 oynamak güzel olurdu. PS5 alacağım muhtemellen Türkiye'den çekiliyor ama sıkıntı olur mu garanti filan. Daha askere gidemedim 1 yıl ertelleme verdiler şu an iş girsem diyicekler askerliğini yaptın ertellendim desem işe almayacak.

Activison CoD için desteğini kesmeyecek hocam.

PS güzel ama tek sorun eski oyunlara dönüm yok olsa en azında Call of Duty bütün eski oyunlarını PS5 oynamak güzel olurdu. PS5 alacağım muhtemellen Türkiye'den çekiliyor ama sıkıntı olur mu garanti filan. Daha.

Son düzenleme:
Xbox Series X güzel ama PC var zaten Game Pass PC de var Xbox alsam farkı olmuyor PCI-e

PS güzel ama tek sorun eski oyunlara dönüm yok olsa en azında Call of Duty bütün eski oyunlarını PS5 oynamak güzel olurdu. PS5 alacağım muhtemellen Türkiye'den çekiliyor ama sıkıntı olur mu garanti filan. Daha askere gidemedim 1 yıl ertelleme verdiler şu an iş girsem diyicekler askerliğini yaptın ertellendim desem işe almayacak.

PS güzel ama tek sorun eski oyunlara dönüm yok olsa en azında Call of Duty bütün eski oyunlarını PS5 oynamak güzel olurdu. PS5 alacağım muhtemellen Türkiye'den çekiliyor ama sıkıntı olur mu garanti filan. Daha.

Hayır sıkıntı yaşamazsınız garanti konusunda.

Tam olarak bu yüzden PS5 daha mantıklı.

Zaten Online oyunlar oynuyorum Call of Duty oyuncuları çoğu PS kullanıyor PS5 almak daha mantıklı geliyor tek sıkıntı stok sorunu düzeltseller PS5 Pro çıkarsa çıkacak özel oyunlar güzel ama arada filan özel oyunları da oynarım diyorum Xbox alırsam controllercusu çok kötü elimi ağrıttı PS5 alacağım ya da PS5 Pro bekleyeceğim PC de oyun filan oynanmaz PC de çoğu oyunları optimizasyon leş yapıyorlar PC de böyle bir şey var istediğin kadar 1milyonluk PC topla yine o acıyı çekeceksin 300 FPS 400 FPS alsan ne olur sadece oyun oynayan birsi gidip PC neden toplasın yayıncı filansan öyle anca o yüzden PC toplamayacağım PS5 Pro bekleyeceğim DualSense Edge alacağım. Muhtemellen Microsoft ve Activision anlaşması olamayacak haberlere göre Xbox Game Pass oyun satışlarını etkiliyor muhtemellen Xbox Game Pass kapatacak.

Tofaş'ı elediniz mi? Cümleleriniz gerçekten çok garip zaten başka konsol yok Series S'den güçlü.

Xbox Series S var ama depolama ve grafikleri hoşuma gitmedi attım Tofaş'ı köşeye duruyor Bugatti Xbox Series X alacağım Dacia PlayStation 5 almayacağım cünkü eski oyunlara geri dönüşüm yok Xbox'ta var Call of Duty eski oyunları.

Xbox Series S var ama depolama ve grafikleri hoşuma gitmedi attım Tofaş'ı köşeye duruyor Bugatti Xbox Series X alacağım Dacia PlayStation 5 almayacağım cünkü eski oyunlara geri dönüşüm yok Xbox'ta var Call of Duty eski oyunları.

Kardeşim bir dediğin bir dediğini tutmuyor Xbox Series X al rahatına bak.

Karar verdiniz mi bilmiyorum ama belirttiğiniz gibi sadece Online oynuyorsanız Xbox daha mantıklı olur. Call Of Duty sevdiğinizi belirtmişsiniz ve Call Of Duty eski oyunları PS tarafında yok. PS tarafında yüksek prodüksiyonlu AAA senaryolu PS konsollarına özel oyunlar mevcut iken Xbox bu konuda biraz daha geride kalıyor. İki tarafında birbirinden farklı yönleri ve artıları mevcut, hangisinin özelliklerini daha çok severseniz o konsolda karar kılmak sizin için en doğrusu olacaktır.

Geri
Yukarı