PS5 vs Xbox X vs PC

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bu aralar aklımı kurcalayan bir konu. PC'ye geçeli bir yıl oldu ve 11 senelik konsol hayatımı bırakıp geçtim. PC'ye upgrade yapmakla uğraşmak istemiyorum çok ama hala çok arada kaldım, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl oldu dediğinize göre ortalama üstü bir PC’niz vardır. Para açısından ciddi sıkıntınız yoksa PS5 öneririm. 11 yıllık konsol hayatınız PS oyunları ile geçtiyse şu an oynayacak oyun bulmanız için 1-2 sene beklemeniz gerekebilir ama.

1 yıl oldu dediğinize göre ortalama üstü bir PC’niz vardır. Para açısından ciddi sıkıntınız yoksa PS5 öneririm. 11 yıllık konsol hayatınız PS oyunları ile geçtiyse şu an oynayacak oyun bulmanız için 1-2 sene beklemeniz gerekebilir ama.
Hocam main oyunum CoD oldu hep,pcde de controller ile oynuyorum o yüzden alışkınım.
Sanırım Xbox alırdım. boyutu küçük diye biliyorum benim için büyük bir artı .
xbox da iyi evet ama hala hepsinin avantajı dezavantajı vs aklımı kurcalıyor.

xbox da iyi evet ama hala hepsinin avantajı dezavantajı vs aklımı kurcalıyor.
Oynadığınız oyunlar ağırlıklı olarak CoD, FIFA, NBA ise veya bütçe sıkıntınız varsa PC veya Xbox; ortalama bir PC'niz var + exclusive tipi oyunlar oynayacak iseniz, bütçeniz nispeten rahatsa PS5.

God of War, The Last of Us vs sevmiyor, CoD oynayacaksanız durduk yerde PS5 almaya gerek yok bence. En azından Xbox'ta GamePass ile ortalama üstü bir kütüphaneye sahip olup üstüne istediğiniz CoD benzeri oyunları ekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı