PS5'i bilgisayar olarak kullanmak mantıklı mı?

CAN01F

Centipat
Daha fazla  
Ben PS5 alsam ama GameSir aimbox ile klavye ve mouse ile kullansam olur mu? Bir de bazı sorularım var.
1- Bu şekilde PS5 ile Valorant oynayabilir miyim?
2- PS5'i konsol yerine klavye ve mouse ile oynarsam grafik ayarlarını değiştirebilir miyim?
3- PS5'e Valorant inmediği için mi oynayamıyorlar yoksa konsolu desteklemediği için mi?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PS5 alsam ama GameSir aimbox ile klavye ve mouse ile kullansam olur mu? Bir de bazı sorularım var.
1- bu şekilde PS5 ile Valorant oynayabilir miyim?
2- PS5'i konsol yerine klavye ve mouse ile oynarsam grafik ayarlarını değiştirebilir miyim?
3- PS5'e Valorant inmediği için mi oynayamıyorlar yoksa konsolu desteklemediği için mi?

Öncelikle klavye mouse bağlayabilirsiniz fakat oynadığınız oyunlarında desteklemesi lazım klavye mousei.
1-ne yazık ki Valorant oynayamazsınız. Valorant'ın konsol desteği yok.
2-yine hayır konsolda çok nadir oyun dışında grafik ayarı değiştiremezsiniz.
3- ne demek istediğiniz tam anlayamadım fakat dediğim gibi Valorant'ın konsol desteği yok.
Umarım açıklayıcı olmuştur :) iyi günler.

1- Bu şekilde PS5 ile Valorant oynayabilir miyim?

Ben ps5 almanızı tavsiye etmiyorum özellikle FPS oyunları oynuyorsanız . Çünkü insan bir süre sonra sıkılıyor oyun konsollarından ve Valorant Cs go tarzı oyunlar seviyorsanız kesinlikle PC toplayın ya da hazır sistem alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı