PS5'in her modelinde Coil Whine mevcut

• Konuyu başlatan Gereksiz üye 276577
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 86
  • Görüntüleme 12B
yok kankam seninki sadece ilk sürümlerden anladıgım kadarıyla ama birebir aynıdır diye düşünüyorum dijital ile hatta gelecek olan sürümlerde bile bu problemin olacagından eminim
CFI-1016A ve CFI-1016B modeli yanlış yazmışım moderator varsa bi el atarsa sevinirim
İkisinede CFI-1016B yazmışım

yok kankam seninki sadece ilk sürümlerden anladıgım kadarıyla ama birebir aynıdır diye düşünüyorum dijital ile hatta gelecek olan sürümlerde bile bu problemin olacagından eminim
İnternete bakınca Reddit üzerinde de aşırı insan sorun yaşamakta. İlla çözeceklerdir bence. Bunu göz önünde bulundurmazlarsa Series X tercih ederim.

İnternete bakınca Reddit üzerinde de aşırı insan sorun yaşamakta. İlla çözeceklerdir bence. Bunu göz önünde bulundurmazlarsa Series X tercih ederim.

Bende 3 tane PC var son nesil her şey inan PC'nin sesine bakacak olursan PS5 sessiz ve daha güçlü bir makine. Ve o kolluğun verdiği his parayla asla değişmeyeceğim bir şey. Sadece geceleri ses yokken o cızlamada olmasa mükemmeliyetin imzasını atacakmış. Ve ben PS5 alan arkadaşların mükemmeliyetçi olduğuna da eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok benimkisi ilk sürüm olmaması lazım, 26 Nisan'da sipariş verdim ben. Dijital sürüm kullanıyorum. 4. veya 5. parti olması lazım tam emin değilim. Ama ben Coil Whine için deneyeceğim şansımı. Zaten bunun yanında bir sıkıntım daha var, netleşmesini bekliyorum.

Sony son yıllarda çok sıkıntılı ürün çıkarmaya başladı ya, güç konusunda da Xbox'un gerisinde kaldı zaten. Xbox kendini biraz daha geliştirse ben Xbox'a geçiş yaparım. DualSense beni çok büyülüyor. Sony artık eski Sony değil maalesef.

Son düzenleme:
valla ben 2 ps5 uzun süre kullandım ps5 tüm oyunları extra 3 kol sahibim bi sıkıntı yaşamadım cızzlama olayıda aslında kafama takmasam önemli deyil çok abartılı bi ses yok fan sesi zaten mükemmel nasıl bi problem yaşadıgını bilmem sorunlu bişeye denk gelmiş olabilirsin yurt dışındanmı aldın yoksa yurt içi teknosa veya vatan gibi bi yerdenmi aldın merak ettim
bi de ben geceleri oyun oynamayı daha çok seviyorum cumartesi pazar oldugunda sabahlıyorum bile sinek bile uçsa rahatsız olurum o kadar bide bu sorunun çözümü var olan bişey onların hatası oda var devlette saolsun devlete de aldık garanti boşunamı var bi sorun varsa düzeltsinler

valla ben 2 ps5 uzun süre kullandım ps5 tüm oyunları extra 3 kol sahibim bi sıkıntı yaşamadım cızzlama olayıda aslında kafama takmasam önemli deyil çok abartılı bi ses yok fan sesi zaten mükemmel nasıl bi problem yaşadıgını bilmem sorunlu bişeye denk gelmiş olabilirsin yurt dışındanmı aldın yoksa yurt içi teknosa veya vatan gibi bi yerdenmi aldın merak ettim
Vatan'dan aldım. Yaşadığım sıkıntı şöyle, SW Jedi Fallen Order'da ara ara anlık takılmalar yaşıyorum. Artık oyundan mı kaynaklıdır, bende mi bir sıkıntı var bilemedim. Sanırım oyundan kaynaklı fakat emin olmak için biraz daha bekleyeceğim. Şu an elimde bir tek o oyun var o yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Umudum oyundan kaynaklı sorun olması.

Ama sanırım PS4 Pro'larda bu sıkıntı yok. Yeni nesil konsollarda geçerli bu sorun sanırım. Dediğim gibi bir kaç oyunda daha deneyeceğim şansımı. Ve şimdi baktım benim aldığım model numarası biraz eski, Reddit'ten araştırdım. 5 ay önceki adamda da aynı sürümden varmış.

şimdi takıldı dedigin oyun ps4 oyunu ps5 zaten ps4 oyunlarını yüklerken cihaz bazı hatalar ve ek paketler olmayabilir diye uyarıyor ben oyundan kaynaklı oldugunu düşünüyorum ama baktın başka oyunlarda da olursa

direk garantiye göndermelisin zaten vatandan almışsın bide devlete almışsın benim gibi Garantinin işine yapsın veya yenisini versin bende 200 geçgin oyun var ne donma ne takılma nede herangi bi çökme yaşamadım hatta ps4 oyunlarını 2 tb harici var onda depoladım temiz

ben diyorum ki hani birleşelim şu bobin işini topluca sonyle mail mi atarız artık bişey yapsakda bize düzeltip verseler çünki bu bobin cızlama olayı her ps5 de var yok diyen kulagını dayamamıştır veya saat gece 3.00 veya 5.00 da oyun oynamamıştır diye düşünüyorum az veya çok hepsinde var yabancı sitelerde de araştırdım

direk garantiye göndermelisin zaten vatandan almışsın bide devlete almışsın benim gibi Garantinin işine yapsın veya yenisini versin bende 200 geçgin oyun var ne donma ne takılma nede herangi bi çökme yaşamadım hatta ps4 oyunlarını 2 tb harici var onda depoladım temiz
Kesinlikle öyle yapıcam zaten, dediğim gibi diğer oyunlarda da bakıcam performansına. İnşallah oyundan kaynaklıdır. Ben yine diyorum, Microsoft her türlü artık Sony'den daha iyi durumda. Ben onların kullanıcılarında hiç duymadım böyle şeyleri. Biraz moralim bozuldu bu konuda.

bir de şöyle bir durum var vatan malesef ürün gönderdiginde kendisi teşhis koymaya çalışıyor direk distribütör (Playstation Türkiye) Bayi yollamıyor yoksa playstation magdur edecek bi firma deyil ps4 vardı bi arkadaşımın ps4 görsen gülerdin cizik dvd çalışmıyordu 1 yıl kullanmıştı sıfır son cıkan CUH ps4 verdiler playstation türkiyeden sony kötü bi firma deyil ürünün oraya gittimi mesele bu vatana verdin ürünü ama playstation gördümü o ürünü :D

Ya yazık ettiler. Diskli sürüm var bende CFI 1016A. Onda da ses var. Bu arada fan sessiz o konuda şahane arkada çalışan güç kaynağı sesi olmasa harika. Ama ne yazık ki Sony bunu normal buluyor. Normal bu diyor en sinir olduğum nokta bu. Hepsi sıkıntılı arkadaşlar konu sahibinin de dediği gibi.
Ya artık insan soğumuyor değil Sony'den. Benim garantimin ne anlamı kalıyor o zaman?
Burada bir şey yapabilir miyiz bilemem ama malzemeden çok çalmışlar. Şubat ayında Vatan'dan aldım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı