PS5'in yanına 1600 TL PC toplama

EnginBaylor

Hectopat
Daha fazla  
PS5'in yanına CS:GO oynatacak PC toplamak istiyorum.
AMD Athlon 3000G 3.50GHz 2 Çekirdek 5MB AM4 14nm İşlemci(Tray) AMD Athlon 3000G işlemci.
https://www.hepsiburada.com/gigabyt...-e-anakart-p-HBV00000AJUET?magaza=Hepsiburada A320M anakart.
XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram 8 GB RAM.
300W mikro ATX kasa.
Bu ürünler birbirleriyle uyumlu mudur?
Bu sistemle CS:GO 1080p Low da kaç FPS alabilirim?
Bu sistemle GTA 5'te 1080p Low da kaç FPS alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'in yanına CS:GO oynatacak PC toplamak istiyorum.
AMD Athlon 3000G 3.50GHz 2 Çekirdek 5MB AM4 14nm İşlemci(Tray) AMD Athlon 3000G işlemci.
https://www.hepsiburada.com/gigabyt...-e-anakart-p-HBV00000AJUET?magaza=Hepsiburada A320M anakart.
XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram 8 GB RAM.
300W mikro ATX kasa.
Bu ürünler birbirleriyle uyumlu mudur?
Bu sistemle CS:GO 1080p Low da kaç FPS alabilirim?
Bu sistemle GTA 5'te 1080p Low da kaç FPS alabilirim?
GTA 5 oynayamazsınız.

Öncelikle BIOS güncellemesi gerektirmez korkmana gerek yok seçtiğin anakart yeterli seviyede fakat 1600 TL'ye bu dönemde bilgisayar toplamak tabii zor hele hele sıfır parçalardan bir bilgisayar toplamak çok daha zor. Bulunduğun yerdeki letgo satışlarına bak işlemcilere bak güzel şeyler görebilirsin şahsen ben letgodan topladım bilgisayarımın çoğunu test yaparak alırsan bir sorun çıkmaz rahatta kullanırsın bir de üzülerek söylüyorum Athlon'un grafik kartı zannediyorum ki GTA 5'i açmakta güçlük çekecektir

Öncelikle BIOS güncellemesi gerektirmez korkmana gerek yok seçtiğin anakart yeterli seviyede fakat 1600 TL'ye bu dönemde bilgisayar toplamak tabii zor hele hele sıfır parçalardan bir bilgisayar toplamak çok daha zor. Bulunduğun yerdeki letgo satışlarına bak işlemcilere bak güzel şeyler görebilirsin şahsen ben letgodan topladım bilgisayarımın çoğunu test yaparak alırsan bir sorun çıkmaz rahatta kullanırsın bir de üzülerek söylüyorum Athlon'un grafik kartı zannediyorum ki GTA 5'i açmakta güçlük çekecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da testleri var.
GTA 5 40 FPS veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı