Psikolojim bozuk

Ghost1999

Femtopat
Daha fazla  
Selam aleyküm arkadaşlar. Şimdi size yaşadığım problemleri anlatacağım. İlk öncelikte 2020 depremden sonra başladı her şey. Biliyorsunuz İstanbul'da ufak deprem oldu ama bu bende büyük bir etki bıraktı. Onun öncesinde de bayağı korkuyordum zaten. Deprem bayağı taktım kafaya ve OKB başladı bende. OKB için doktora gitim ve bana bir şeyin yok dedi ve şimdi karanlıkta şeytan, cin falan görüyorum. Gözleri yüzleri çok belirgin. Bana yaklaşıp gidiyorlar, neden bu oluyor? Şizofreni mi başladı veya cin mi musalat oldu? Çok canımı sıktı ve bunu kafaya taktım. Gerçekten butün gün bunu düşünmekten kafayı yiyeceğim.

Başka bir doktora görün. Ama deneyimli bir Psikolog'un önerisini sana aktarayım, kendinizin doktoru olmaya çalışın. Beynin sana oyun oynuyor, gördüğün şeylerin gerçek olmadığını mantığından geçir ve beynini buna zorla. O gördüğün şeyler aklına geldiğinde daha güzel şeyler düşün, aklını farklı bir konuya yönlendir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle, hayata bakışını değiştireceğine inanıyorum. Ama kesinlikle farklı bir doktora görün.

Son düzenleme:
Selam aleyküm arkadaşlar. Şimdi size yaşadığım problemleri anlatacağım. İlk öncelikte 2020 depremden sonra başladı her şey. Biliyorsunuz İstanbul'da ufak deprem oldu ama bu bende büyük bir etki bıraktı. Onun öncesinde de bayağı korkuyordum zaten. Deprem bayağı taktım kafaya ve OKB başladı bende. OKB için doktora gitim ve bana bir şeyin yok dedi ve şimdi karanlıkta şeytan, cin falan görüyorum. Gözleri yüzleri çok belirgin. Bana yaklaşıp gidiyorlar, neden bu oluyor? Şizofreni mi başladı veya cin mi musalat oldu? Çok canımı sıktı ve bunu kafaya taktım. Gerçekten butün gün bunu düşünmekten kafayı yiyeceğim.

Üstten yazmayı unuttum ama beyinin sana nasıl bir oyun oynadığını merak ettim. Eğer travmaları tetiklemeyecekse tam olarak nasıl gözüküyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı