Psikolojim bozuldu

O kadar dert varken senin ki dert değil. Bu da bir görüş mesela. Başka insanların dertlerine, acılarına bakarak kendininkini hafifletebilirsin. Yani en azından başka insanlar gibi olmaktansa ya da sıradan olmaktansa tuhaf ol, sıradışı ol. Kimse sana "Bu neden böyle?" diyemez. Hayatında yaptığın normal davranışları yapma, hisset. Mesela duş alırken " duş alıp çıkayım hemen " yerine duş alırken vücuduna değen suyu, şampuanın verdiği yumuşaklığı hisset. En azından aklıma gelenler bunlar :)
Teşekkür ederim hocam önerilerin için.
Spor yap. Ya da takım sporlarına filan gidebilirsin. Manisa'da deniz var mı bilmiyorum ama denize girebilirsin, oyun oynayabilirsin. Ya da film izle, WWE seviyorsan onu izle ben çok severim. Bu arada Manisa'da oturuyordunuz değil mi ? Ve soğuk duş al. Şu soğuk olsun.
Aynen hocam Manisa'nın ilçesi. Spora başlamayı düşünüyorum.

Dininizi araştırın. Dini görevlerinizi yapın. "kapler ancak Allah'ı anmakla tatmin olur" ayetinden yola çıkarak diyorum ki, bu her şeyin boş gelmesi sorununu ancak bu tür manevi değerlere önem vererek çözersiniz. Sohbet videoları da izleyebilirsiniz. Sohbetten kastım şunu gibi sohbetler;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Din konularına yönelebilirsin veya bir arkadaşınla ikinizinde zevk aldığı bir online oyun oynayabilirsin.Çok endişelenme bu konuda hepimiz eve kapandık kimse kimseyle görüşmüyor hayattan zevk alamadığın zamanlar olabilir bu çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı