PSN Hesabım çalındı

KaanRobert

Picopat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Arkadaşlar merhaba, az önce PS4'e girmeye çalıştım ve oyunlar kilitli gözüküyordu. Ardından bir oyuna tıkladım ve PSN hesabınızı girin dedi. Girdim ve şifre veya kullanıcı kimliği yanlış dedi. Ve e-mail hesabımın da bilgileri değiştirilmiş. Yani hesaba bir nevi erişimim yok. E-mail hesabıma da aynı şekilde. Acaba hesabımı geri almamın bir yolu var mıdır?

OyunMenyağı

Centipat
Arkadaşlar merhaba, az önce PS4'e girmeye çalıştım ve oyunlar kilitli gözüküyordu. Ardından bir oyuna tıkladım ve PSN hesabınızı girin dedi. Girdim ve şifre veya kullanıcı kimliği yanlış dedi. Ve e-mail hesabımın da bilgileri değiştirilmiş. Yani hesaba bir nevi erişimim yok. E-mail hesabıma da aynı şekilde. Acaba hesabımı geri almamın bir yolu var mıdır?
Alakasız ama ne kadar oyun gitti? Değeri çoksa üzücü bir durum. Geçmiş olsun.

KS
KaanRobert

KaanRobert

Picopat
Yer
United States, New York City, Staten Island

Recoo

Decapat
Yer
Mersin
Nasıl çalabiliyorlar anlamıyorum. Biri konunuzu görüp bu işlerde iyiyse çalmış olabilir.

grogc

Nanopat
Makaleler
5
Yer
İzmir\Kemalpaşa
Hocam iletişime geçmeyi denediniz mi? Bi umut belki yardım ederler.

Makaleler
41
Playstation Destek ile iletişime geçip satın aldığınız, işlem yaptığınız kart bilgilerini yollayın. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Hiç PS kullanmadım ama böyle güvenlik işlemleriyle geri alınır diye umuyorum. Geçmiş olsun.

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down (Fransa'da yaşıyom)
Hmm. 🤔 Biraz olağandışı geldi ama. Bilemiyorum çözümünü. Tek yapabileceğin kart bilgilerini desteğe iletmek. Eğer gerçekten çalındıysa.

Yukarı