PSN iade edilen oyun ücretini geri aldı

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Geçenlerde AC Odyssey oyununu aldım iade talebinde bulundum tabii bu sırada oyunu indirmeye başladım. Ertesi gün iade işlemlerinin başlatıldığı ve bunun geri alınamayacağı söylendi. Bende tamam o zaman deyip oyuna gireyim dedim ama oyunda kilit logosu olduğundan bir daha almamı söyledi. İade olunca tekrar alırım dememe gerek kalmadan 2 saat önce bankama iade geldiği anda geri çekilmiş. Ancak oyun hala kilitli destek mesajı attım yine bir şey uydurup oyunu tekrar almamı söyleyecekler böyle bir şey kabul edilemez….

Dosya Ekleri

• 19A034B9-1E2E-4DB2-851F-135B0EEB8DA5.jpeg
    19A034B9-1E2E-4DB2-851F-135B0EEB8DA5.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 100
  • image.jpg
    image.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 92
Destekle iletisime gecin sorunu cozerler. Sizin oyunu iade talebi baslatmaniza ragmen indirmeniz sistemde karisikliga sebep olmus olabilir. Buyutulecek bir durum degil.

Burada bir dolandırıcılık göremedim. Ayrıca süreç tamamlanmadan ve tekrar Sony ile iletişime geçmeden direkt olarak “dolandırıcı” demek doğru değil. İade konusunda Xbox kadar pratik bir sistem olmasa da kimsenin oyuna verdiği paranın peşine haksız şekilde düşecek halleri yok.

İade ettiğin oyunu niye indiriyorsun? Düşünsene koskoca Sony'sin tüm dünyanın en büyük konsol firmalarından PS3, PS4 gibi şaheserleri yaratmış olan firmasın bir forumda kedi profil fotoğraflı biri sana dolandırıcı diyor, gerçekten yazık.
İade ettikten sonra 48 saat dönüş yapılmadı bende indireyim o zaman dedim ne yapabilirdim ? İndirimler bitecek

Sony'nin iade politikasına göre indirmeye başladığınız andan itibaren oyunu iade edemezsiniz. Destekten gelecek cevaba bakmamız lazım.
Tamam iade edemiyoruz peki neden oyunun parası onlarda anlamadığım bu

İade ettikten sonra 48 saat dönüş yapılmadı bende indireyim o zaman dedim ne yapabilirdim? İndirimler bitecek.

Tamam iade edemiyoruz peki neden oyunun parası onlarda anlamadığım bu.

Alacağın ürünü almadan veya iade etmeden önce iade politikalarını oku derim, Sony'ye göre bir oyunun indirmesini başlatırsanız iade edemezsiniz. Belli ki bir hata olmuş, burada da Sony'nin resmi hesabı olmadığı için desteğe yazacaksın başka çaren yok.

Alacağın ürünü almadan veya iade etmeden önce iade politikalarını oku derim, Sony'ye göre bir oyunun indirmesini başlatırsanız iade edemezsiniz.
Politikada indirmeyeceksin deniliyor tamam ben indirdim o zaman oyunumun açık olması gerekiyor kilitli değil zaten açık olsa lafım yok giriş yapamıyorum 150tl oyuna neden 300 vereyim

Geri
Yukarı