PSN Kardeşliği Nasıl Oluyor ?

alperenzofun

Hectopat
Yer
Kırklareli/Lüleburgaz
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
PSN'de oyun fiyatları mağlumunuz, PS4'ü olan arkadaşlarım var ve ortaklaşa oyunlar almayı planlıyoruz PSN üzerinden. Genel olarak exc. oyunlar alacağız peki PSN kardeşliği hakkında bir iki sorum olacak onlarda şunlar; Ödemeler nasıl oluyor ? Oyunu ortak bir hesaptan mı alacağız ? Bir de olayın nasıl gerçekleşeceğini detaylı şekilde anlatabilir misiniz ? Genelde kutulu oyun alıyorum takas yöntemiyle falan, ilk defa PSN kullanacağım :mutlu:

Şimdiden yardımlarınız için minnetarım.

Primary ve Secondary hesap nedir ? Bir de mesela iki kişi olduğumuzu varsayıyorum, arkadaşımla 100 TL'lik bir oyun alıcaz. Bir hesap açtım, arkadaşımdan 50 TL aldım bende 50 TL koydum o hesaptan oyunu aldım. Hesabın bilgileri arkadaşımda da var ilk ben oyunu indirdim sonra o oyunu indirdi ardından diğer kişisel PSN hesaplarımıza geçip oyunu oynayabiliyor muyuz ? Ben bunu anladım şahsen. Olay böyle mi oluyor ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı