PSP 3000 şarj olmuyor

Zekrom123

Centipat
Daha fazla  
Birkaç gün önce PSP 3000 satın almıştım, aletin bataryası ve adaptörü yoktu. Farklı bir yerden aldığım batarya ve adaptörü kullanıyordum. Batarya takılı şarja takıyorum turuncu ışık 1-2 dakika yanıyor ve sonrasında sönüyor. Açmaya kalkınca bir süre yine 1-2 dakika sorunsuz çalışıyor ve kapanıyor.

1642102759607.png

1642102844444.png

1642102852612.png

Ben sorunu çözdüm gibi ama sende tutar mı bilmem yine de anlatayım bataryanın içini açtım plastik kabını cıkarttım yani sonra ucuzluk pazarından eski Nokia telefon bataryalarını şarj eden bir aparat aldım Google'a

Üniversal Batarya şarj Aleti şarj Cihazı LCD Ekranlı​

diye aratırsan cıkar plastiklerini cıkarttıgım bataryayı şarj ettim sonra tekrar plaktik kapagını taktım acılmasın diye de elektirik bandı ile bantladım şu anda sorun ortadan kalktı bende psp bataryayı görüyor

Ben sorunu çözdüm gibi ama sende tutar mı bilmem yine de anlatayım bataryanın içini açtım plastik kabını cıkarttım yani sonra ucuzluk pazarından eski Nokia telefon bataryalarını şarj eden bir aparat aldım Google'a

Üniversal Batarya şarj Aleti şarj Cihazı LCD Ekranlı​

diye aratırsan cıkar plastiklerini cıkarttıgım bataryayı şarj ettim sonra tekrar plaktik kapagını taktım acılmasın diye de elektirik bandı ile bantladım şu anda sorun ortadan kalktı bende psp bataryayı görüyor
Bir bakayım sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı