PSP alınır mı?

Ya aslında 200 liraya falan bozuk vita bulup yaptırmak varda parça stoğu var mı onu bilmiyorum.

Bu zamanlarda elime bir konsol almak istiyorum, PSP daha mantıklı geldi PS3 almayı düşünüyordum 950 TL verilmez sizce? Fikirlerinizi almak istiyorum.
Nostalji yaşamak gibi bir gayen var ise kesinlikle tavsiye ederim. Ama zevk almak için oynuyorsan durum biraz zor. PS3, günümüz şartları için daha mantıklı gibi.

@Sipitipo ben 17 hatta 2022'de 18 yaşına girecek bir cihaz alınmaması gerektiğini savunuyorum. 18 yıl boyunca sahibinin o cihazı nasıl kullandığı belli değil. Sorun çıkartıp çıkartmayacağı da belli değil. Para biriktirip daha yeni bir konsol almak daha mantıklı bana kalırsa.

Kanka GO ile 3000 modellerini düşünüyorum genellikle 450 550 350 arası fiyat veriyorlar.
GO ekranı biraz küçük ve kızak sorunları olabilir, 3000 serisi daha mantıklı bana kalırsa. Zamanında sıfırını 180 TL'ye aldığımız cihazların ikinci el hallerine bak şaka gibi. Ayrıca Vita almanı önermem desteği olmayan bir el konsoluna o kadar fiyat vermek bence saçma.

500TL'ye PSP almaktansa 900TL'ye PS Vita almak daha mantıklı bence.

Arada koskocaman 9 yıl var. Ayrıca PS4 hala oyun alan, Firmware güncellemesi alan bir konsol. Sony tarafından hala unutulmamış bir konsol.

Kanka güncelleme alması bir şeyye yaramaz zaten PS3 veya PSP PS Vita'da yani güncelleme getirip ne yapabilirlerki aklıma çok bir şey gelmiyor işte sorun yaratan bugları falan çözerler herhalde.

@393060 Rockstar önümüzdeki hafta PS3 için GTA 5 sunucularını kapatacak. Oyun zaten kaç yıldır GTA 5 Online güncellemelerini almıyordu bile. Yeni bir oyun çıkıyor mu PS3 için? Hayır.

Geri
Yukarı