PSP hâlâ alınır mı?

Bende PSP almayı düşünüyorum nostalji yapmak için. Zamanında ilkokul ortaokuldayken heyt be ne oynardım çok anılarım var :D Tavsiyem kırdırılmış oyunlu al online'ın bir olayı olacağını sanmıyorum çünkü çok eski platform. Ama ikinci eli alırken dikkat et ben kendi PSP mi bataryasını yada ona yakın bir parçayı yakarak öldürmüştüm. Çok şarj da oynardım, bir gün yine böyle şarj da oynarken çat diye kapandı öldü güzelim cihaz bir daha da çalıştıramadım. Ona dikkat et daha önce şarj aletini bataryasını vs. değişmiş mi sor.

200 Liraya alınabilir de alınmayabilir de temizliğine ve beklentilerine bağlı. Sık sık yolculuk yapıyorsan ya da yatağıma uzandığım yerden oyun oynayayım dersen alınabilir. PSP'ye çıkan God of War, Dante's Inferno, Patapon, GTA 3 ve Vice City stories gibi oynanabilirliği yüksek oyunlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı