PSP Satın Alınır mı?

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar Letgo'dan 210 TL'ye PSP satın alacağım. Yanında kılıf, şarj aleti, PC bağlantı kablosu ve 8 GB memory card verecek. Sizce fiyat nasıl? Ayrıca elden alacağım için ilk bir deneyip öyle alacağım. Bana tavsiyelerde bulunur musunuz? Sosyal'de Konya'dan satan varsa konuşabiliriz de.
Bir de ben daha sonra SD kart dönüştürücü alacağım. Yani kartın GB'ı azmış demeyin.
Bir şey daha var eğer alırsam bana oynanacak en güzel oyunlar yazar mısınız? Buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
200 Liraya gerçekten temiz ise ve çok heves ettiysen alınabilir. 8 GB yeterli olur oyunları PC'ye indirip oynayacaklarını konsoluna aktarırsın, arşivin PC'de durur.

Oyun önerisi olarak:

God of War'ın her iki PSP oyunu da son derece güzeldir.
Dante's Inferno güzeldi.
Test Drive Unlimited tıpkı PCdeki gibi ama PSP grafikleriyle.
Tekken Dark Ressurrection
Patapon güzel bir ritim oyunu.
Metal Gear Solid Peace Walker
GTA Chinatown Wars

Sadece cihaz için 160TL fiyat biçilmekte. Aksesuarlar ile birlikte fiyat gayet uygun. Bu oyunlar için değer. Hemen sıkılabileceğin bir cihaz değil

Artık oyun çıkmayan bir konsol. Alırsanız 1-2 ay içerisinde bütün oyunları bitirirsiniz ve elinizde kalır.
1000(bin)'e yakın oyun varmış diye duydum. Belki bu sayı emulatorler ile birliktedir bilemem ama 1-2 ay içersin de bırak 1000'i 200 bile oynayamam.

200 Liraya gerçekten temiz ise ve çok heves ettiysen alınabilir. 8 GB yeterli olur oyunları PC'ye indirip oynayacaklarını konsoluna aktarırsın, arşivin PC'de durur.

Oyun önerisi olarak:

God of War'ın her iki PSP oyunu da son derece güzeldir.
Dante's Inferno güzeldi.
Test Drive Unlimited tıpkı PCdeki gibi ama PSP grafikleriyle.
Tekken Dark Ressurrection
Patapon güzel bir ritim oyunu.
Metal Gear Solid Peace Walker
GTA Chinatown Wars

Aklımda bulunsun teşekkürler :).

Sadece cihaz için 160TL fiyat biçilmekte. Aksesuarlar ile birlikte fiyat gayet uygun. Bu oyunlar için değer. Hemen sıkılabileceğin bir cihaz değil

Cevap için teşekkürler. Sırf Nfs var diye bile sıkılmam arada oynarım öyle bir konsolmuş gibi geliyor umarım öyle olur.

PSP tabii ki satın alınır. Arkadaşımdan ödünç alıp yaz boyu nereye gidersem gideyim cebimde taşıyıp oynadım. Aşırı zevkli oluyor, bir yere gömülüp ölümüne oyun oynuyorsun resmen. Oynayabileceğin oyun sayısı da çok fazla. Eğer küçük kaçamaklar için portable konsol arıyorsanız birebir.

Bende arkadaşımdan aldım çok ucuza orijinal 8 GB hafıza kartı taşıma çantası kutusu kitapçıkları belgeleri eksiksiz kablosu bile var hatta 2 adet şarj aleti ile 30 liraya aldım. Sonra başka arkadaşım bana bedavaya ön kısmını koruyan aparat verdi. Arkasına bir kısmına kendi çapımda "carbon fiber" kaplama yaptım. Rahatça alınabilir fakat cihaza tavsiyem iyi inceleyin. Kondisyonu sağlam ise alabilirsiniz. İyi yanları çok haberiniz olsun. İyi forumlar.

Bende arkadaşımdan aldım çok ucuza orijinal 8 GB hafıza kartı taşıma çantası kutusu kitapçıkları belgeleri eksiksiz kablosu bile var hatta 2 adet şarj aleti ile 30 liraya aldım. Sonra başka arkadaşım bana bedavaya ön kısmını koruyan aparat verdi. Arkasına bir kısmına kendi çapımda "carbon fiber" kaplama yaptım. Rahatça alınabilir fakat cihaza tavsiyem iyi inceleyin. Kondisyonu sağlam ise alabilirsiniz. İyi yanları çok haberiniz olsun. İyi forumlar.
Tek eksisi güncelliğini yitirmiş olması bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı