PSU için dönüştürücü önerisi

R4GUN

Centipat
Daha fazla  
GT 1030 ile FSP 500W almistim montaja verdim PSU 10 pinmis anakartim 7 pinmis uyması için ne almam gerekiyor aynisi ekran kartı içinde geçerli ona da VGA dönüştürücü mu neymis almam lazimmis. Ne olduklarını bilmiyorum ama uymuyormus ne almam gerektiğini soyler misiniz?

Anakart 24 pin, işlemci 4 ya da 8 pindir. Çoğu PSU da bu pinler mevcut. Montajı başkası yapıyor galiba.
HDMI to VGA alman lazım ekran kartı dönüştürücüsü için.

Montajdan anlamadığım için daha doğrusu genel bilgim yok çok bilgisayarciya verdim anakartim eski olduğundan dolayı uymuyormus 7pinmis anakartim PSU 10 donusturucu alman gerek dedi ama ne almam gerektiğini anlamadim
Anakart 24 pin, işlemci 4 ya da 8 pindir. Çoğu PSU da bu pinler mevcut. Montajı başkası yapıyor galiba.

Montajdan anlamadığım için daha doğrusu genel bilgim yok çok bilgisayarciya verdim anakartim eski olduğundan dolayı uymuyormus 7pinmis anakartim PSU 10 donusturucu alman gerek dedi ama ne almam gerektiğini anlamadim.

Bilgisayarcı sizi dolandırıyor. Bildiğim kadarı ile eski anakartlarda bile 24 pin kullanılmakta hadi 20 pin olsa dahi PSU'larda 20+4 şekinde olduğu için 4 pin ayrılıp takılabiliyor. Birde montaj parası kesicek :D

7pinmis anakartim PSU 10
İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Anakartınızın model numarasının yazdığı yerin resmini çekip atın. Yardımcı olayım.

Öbür bahsettiği dönüştürücü de HDMI to VGA. Ancak bildiğim kadarı ile GT1030'ların bazı modellerinde VGA var. Monitörünüzün arkasındaki etiketin ve aldığınız ekran kartının kutusunun etkiketini çekip atın buraya.

İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Anakartınızın model numarasının yazdığı yerin resmini çekip atın. Yardımcı olayım.

Öbür bahsettiği dönüştürücü de HDMI to VGA. Ancak bildiğim kadarı ile GT1030'ların bazı modellerinde VGA var. Monitörünüzün arkasındaki etiketin ve aldığınız ekran kartının kutusunun etkiketini çekip atın buraya.
Şuan isteyim atamadim ama resim kb aldığım ekran kartinda VGA mevcut değilmis benim anakartim modelide Lenovo, sharkbay PCI-Express 2.0

Şu an isteyim atamadim ama resim KB aldığım ekran kartinda VGA mevcut değil mis benim anakartim modelide Lenovo, sharkbay PCI-Express 2.0

lenovo_sharkbay_motherboard_1588677428_3a67d253_progressive.jpg

Anakartınız bu sanırım. İginç bir pine sahip.

24 pin to 14 pin bir dönüştürücü lazım.

Eki Görüntüle 1224087

Herhangi bir sorun veya zarari olur mu internette buldum dönüştürücüde

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1224087

Bu nasıl bir anakart yahu. Bir bilgim bulunmuyor maalesef. İlk defa görüyorum. Muhtemelen hazır Lenovo kasalarda geliyordur.

Bilen birisi umarım bizi aydınlatır.

Geri
Yukarı